» »

20 marec+simobil

20 marec+simobil

miha ::

Kaj se bo jutri zgodilo pri Simobilu?
Znižanje cen?

EasyRider ::

Nokio 3210 boš dobil za 1 sit, če boš sklenu naročniško razmerje pri njih za 24 mesecev.

Sej se kr splača, sam jebiga simobil je še zmer simobil. K ga noben nima, saj od mojih frendov ne, tko da mobitel je še vseen bolš, čeprov so qurci ukinl bonus na dohodne klice;(.

aja, ne me držat za besedo če to ne bo držal, to se sam govori okol.

Dax ::

Nek sem slišal, da bojo dal v paket z pogodbeno naročnino Siemensa SL45...

Pretty cool...

Rott-von-weiler ::

to je vse lepo in prav samo da so ti telefoni iz tretje lige ji že dosti poznam ki so meli probleme:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

MadMax ::

Rottweiler: kaksne probleme?
Vem, da ima Nokia veliko problemov z gumijasto povezavo do displeja (zebra), ampak ce je v garanciji, ti itak zrihtajo, ce pa ni, se da pa za dobrega jurja zrihtat (zebra z pozlacenimi nitkami). Pr 3310 so to tezavo ze odpravili.

Sicer pa: primerjajte to akcijo z Mobitelovim nategovanjem (Audiovox za 2 SIT, v Italiji dobis v pralnem prasku boljsega:D...). Nokia je pa menda le boljsa...

Rott-von-weiler ::

saj to je vse lepo in prav samo jas nisn za take štose če bi mi taki telefon crkno bi jim ga saj veš kam zabriso jas sn kupo pred dvema letoma ericson t28 pa mi dela brezhibno zdaj pa ga bo počasi zamenjal t29:O
-------------------------------
piši kao što govoriš

MadMax ::

Saj mam jaz tut A1018s odkar je vn prsu kot reglja, pa dela bp, ogromno folka se pa buni... Poznam tut primere, ko so imeli probleme z Siemensi (2 leti nazaj), kupljenimi v redni prodaji!
Pa se vedno nisi napisal: kaksne probleme?!?

zetko ::

T29 ga bo pa bl težko zamenju k mislm da je namenjen samo za Azijski trg..>:D

Rott-von-weiler ::

zaenkrat je tako saj so tud novi mxi sprva namenjeni za japonski trg to bo kr hitro k nam prišlo:Oal pa v nemčijo saj je vseeno
-------------------------------
piši kao što govoriš

miha ::

Rajši bi simobil znižal cene pogovorov za kakih 5 sit na min, pa bi definitvno dobil več uporabnikov, kot s ceneni, zanič telefoni. Po mojem je simobil naredil največjo napako, ko je dal S35 za 19990 sit, večinoma teh telefon je že odklenjenih in s mobitelovo kartico.

MadMax ::

miha: dej si najprej stakni cenike mobitela in simobila in jih primerjaj, pol pa take klati>:D

Zanic telefoni? In zakaj jih je potem toliko odklenjenih in na mobitelu? Ker so tisti fini nobl krasni najboljsi mobitelovi audiovoxi in motorole ze vsi pocrkali!

Mobitel ima siemens C35 pod pribl. enakimi pogoji kot simobil S35 (za studente), s tem da je C35 v prosti prodaji cca 55kSIT, S35 pa cca 95kSIT. KDO IMA ZDAJ ZANIC TELEFONE???

miha ::

Samo S35 je dober, ostali pa so po mojem zanič. Kar se pa tiče cen, pa nimaš prav. Uporaba simobila te pride dražje kot pa mobitela. Saj ne pravim da so cene klicov v omrežju predragi, predragi so klici v mobitelovo omrežje, vsak drugi ima mobitel (>1000000 uporabnikov), skoraj vsi ki opravljajo kake storitve(podjetniki, trgovine,taxi-ji ...) imajo Mobitela (041 al 050). Edina pozitivna lastnost simobila je paket SENIOR, prek tega razmerja bi lahko vsi naročnino, kajti skoraj vsak ima vsakega, ki je v penziji, ampak je premalo medijsko odziven, poglejte naprimer VESNO (reklame nonstop)

MadMax ::

In da v nizji tarifi iz simobila kamorkoli po Sloveniji klices za 14 SIT/min je slabo?

miha ::

Večinoma rabiš telefon podnevi, a ne?
Ponoči preideš z besed k dejanjem

MadMax ::

Kar se tice cen pogovorov, mislim da so kar OK. Se pa strinjam, da bi pripomoglo, ce bi znizali narocnino partner iz 2856 na vsaj 2400 SIT, ter uvedli nekaj v stilu druzinskega bonusa.
Koliko uporabnikov bi mobitel izgubil (rednih narocnikov), ce bi ukinil dr. bonus?
Pa upostevaj kolko casa so jebal simobil preden so ga spustili na sceno, pa ce ga ne bi blo, bi mel veliko drazjo narocnino, pa minutno obracunavanje...Saj vem, konkurenca...
Pa upostevaj, da ima simobil danes sele 2. rojstni dan. Kolk je pa mobitel star? (je ze siv
:D)
Pa simobil ma na voljo SIM z 250 spomini, kaj pa mobitel?
Pa 2 SIM na eno stevilko (mas 2 telefona, pa se ti ne ljubi SIMe menjat).
Pa se in se....

Pa nizja tarifa ni samo ponoci, in tudi podnevi se lahko kaj konkretno opedena:D

miha ::

MadMax ... vse lepo in prav, ampak kdo, razen redkih izjem, rabi 2 *sim, 250 na sim (lahko maš na telefonu).
Dam ti še en argument proti simobilu, pol pa grem spat, SLABO POKRITA SLO.
Lahko noč.

MadMax ::

250 jih krvavo rabim jaz, glede pokritosti sem pa ze napisal, da je simobil 2 leti mlad...
Pa lahko noc!

AlchemY ::

kot sem ze enkrat napisal, SiMobil uporabljam ze od samega zacetka in s pokritostjo osebno nimam nobenih problemov vec, se nekaj dobis slucajno pri Mobitelu za 8000 SIT brezplacnih pogovorov?? Mobitel SUXXX.

mtrade01 ::

Po moje je najboljše, da si po Salamonu kupite kako sumljivo robo (moj Siemens M35) in plačate članarino pri najbližnjem gasilskem društvu.
Tako lahko zaprosite pri gasilcih za refundiranje mesečne naročnine za poslovni paket pri mobitelu. Ta znaša kar nekaj čez 4000sit.
Tedaj dobite kartico in jo veselo zadegate v svoj telefon in veselo telefoniranje.

P.S.) Jaz sploh nisem gasilec (gasim samo žejo) ampak se tako šlepam že dve leti (24 * 4500sit = 108.000)
Don't drink and drive, just smoke and fly!

AlchemY ::

mtrade: se strinja, ta varijanta je verjetno najcenejsa, pa se stevilo gasilcev se je zadnji cas zelo povecalo >:D

ahac ::

miha
predragi so klici v mobitelovo omrežje, vsak drugi ima mobitel (>1000000 uporabnikov),
V naročniških paketih pri Simobilu bi res lahko še malo znižali cene.
Ampak primerjaj Mobi in Halo! Že če kličeš 10% v 040 te Halo pride ceneje, lahko pa še izbiraš med tarifami (Halo Naši -> WAP 12 sit/min :)
In Simobil ime 10% tržni delež, med mladimi (Halo) pa 20%.
Pri Haloju mi nikoli ni treba skrbeti v katero omrežje kličem, ker je vedno poceni. (50% kličem v 040 - raje ne pomislim, koliko denarja bi porabil, če bi imel Mobija)

Zakaj so vsi, ki uporabljajo kakšne storitve pri Mobitelu? Ker takrat, ko so oni kupovali GSM telefon niso imeli izbire! Če bi oba operaterja štartala naenkrat bi imel Simobil verjetno več uporabnikov.

Za novo leto je bilo stanje tako: 900.000 Mobitelovih naročnikov in Mobi + 60.000 Debitelovih naročnikov + 40.000 naročnikov v omrežju NMT!!! Torej je imel Mobitel 940.000 lastnih naročnikov + Mobi v obeh omrežjih oz. 960.000 uporabnikov GSM obrežja vključno z Debitelom. Oglaševali so pa tako, kot bi sami imeli 1.000.000 uporabnikov (brez Debitela).
Veliko uporabnikov pa ni nujno dobra stvar. A te moram spomniti na Mobitelov mrk nekaj časa nazaj?
Največ ljudi na svetu ima kitajsko državljanstvo, ampak jaz imam raje slovensko. Večina ljudi v SLO je pri Mobitelu, ampak jaz sem raje pri Simobilu (in kličem ceneje).

Poleg tega je Simobil v 1 letu pokril tak del Slovenije, kot Mobitel v treh letih! Ko je bil Mobitel star 2 leti je imel grozno slabo pokritost za današnje razmere. V nakaterih krajih ima pa Simobil celo boljšo pokritost. Poleti malo kolesarim in ko sem šel enkrat v Kamniško bistrico sem dohitel frenda, ki se je pritoževal, da mu Mobitel ne vleče. Pogledam pri sebi: 4 črtice.

Potem je pa še en razlog, da ne maram Mobitela: SOVRAŽIM skupino Telekom (Telekom, SiOL, Mobitel), ker jebajo folk. Samo poglej, kaj se dogaja z ADSL, ISDN paketi, Incotel, 0889 za Arnes, itd. Raje naj grejo jebat Srbe.>:D

Gasilec pa itak nisem in si tudi ne želim postati.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Cveto ::

ahac:Tako se govori. Men gre tud Mobitel na k***c. Zdej ko majo tolk naročnikov, jim se pa j*be za vse. Nobenih novih ugodnosti, kvečjemu ukinjajo stare.:|


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

na izi (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
565961 (4442) Jan987
»

GSM operater

Oddelek: Loža
322392 (2052) Medved
»

mobitel

Oddelek: Loža
442273 (1814) MadMax
»

mobitelove majčke (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
504013 (3531) R0K
»

Naročniški paketi

Oddelek: Loža
272174 (1897) misko

Več podobnih tem