» »

voodoo3_3k -> voodoo3_3k5 ??

voodoo3_3k -> voodoo3_3k5 ??

|Luka| ::

Mam v3 3k (sdram) kako flashat bios in ker bios naložit.
Linki, predlogi, vse dobrodošlo:D

in seveda: kako tega hudica navit ;)>:D
  • spremenil: |Luka| ()

ChiefThunder ::

poglej pod trike.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

abcde7 ::

1. Voodoo3 3000 ne morš navit na 3500, ker se razlikujeta (o tem preberi sam, ker se mi ne da razlagat) kot 2000 in 3000!
2. Lahko ga samo naviješ s voodoo3 overclockerjem, samo ne preveč!:D

EvilK|NG ::

Bolsga linka se nism najdu v zvezi s tem Klik! pa pejd pol files area pa za kjega voodooja hoces mas biose pa tut flasher pa vse kar hoces pa tut voltage mod za voodooja vse!!!>:D
Play your Cards Right !

McHregec ::

Lej V3 3000 je isti kot V3 3500 samo da ima V3 3500 tv tuner gor kar pomeni da ti bo po flešanju prepoznalo še ta tv-tuner ki ga ti nimaš.
Destroyer Of The Worlds.

|Luka| ::

Ja jst mam v3 TV-out;
a bojo problemi ce bo hardware navidezno obstajal?:))

Administrator ::

Voodoo lako das v izi na 3500 k se mu nima kje zgodit k sm jest dav svojga 2000 na 3500 pa ni dele ok pa sm dal na 3000. Smo pa ze tud probal na 5 5500 sam ni delov.>:D

|Luka| ::

Kaj pa tist s tunerjem k ga na 3000-ki ni?
a u win98 kej strajka al dela normalno.|O

krucymucy ::

Zarad tunerja ne skrb, dela normalno!!!

Binji ::

Zakaj pa preprosto ne skines programa za navijanje V3 in ga navijes brez da bi se jebal s flashanjem?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

|Luka| ::

sm probu flashat pa mi je zatezu o nekem No device build errorju pa sm mal cviknu, pa zadevo prekinu??
Se komu sajna kwa je to?

Binji: mam sicer navitga na 190 sam cez cas mal zdreka sliko (gor je en 80x80 vent)

Administrator ::

Tunerja sploh ne bo zaznal tko da ne bo problema.>:D

|Luka| ::

Tako spostovani Slo-Techerice in Slo-techerji:
Uspel mi je podvig, za katerega sem se odlocal tocno 14 dni.
Namrec opogumil sem se in iz mojega v3 3000 naredil v3 3500!
Kaksno veselje kaksna radost, ki se ob bootu compa pokaze napis voodoo3500 bios...

PS: btw zgori sm mal pretiravu

Thx vsem

Lix

Administrator ::

No vids sej ni tezko, sam en nasvet dej gor ksn ventilator al pa kej da ga bos lako hladil da ne bo zacel jebat k se bo pregrel.>:D

Binji ::

Kaj je blo pa tisto ena fora da se da modificirane drajverje od Voodoo5 5500 gor dat na V3?
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

|Luka| ::

Vse lepo in prov sam dejte mi mal povedat tisti k ste to nardil, do kok ste ga spravl.
Men na 200 dela ene cudne zmazke; slika je se zmeri cist ql sam kksn piksl je raztegnen mal gor mal dol pa utripa vse skp.

Glede ventov pa, kot sem omenil mam enga 80x80 gor kr prlimanga ;)>:D

Administrator ::

Ko ti zacne slika ratvt cudna pol to pomen da si prevec navil, drugac pa s tem testerjom lako ugotovisk do kok lako najvec navijes da bo delal normalno ArtifactTester2.>:D

|Luka| ::

No zadevo sm dloadu pa naredu neki testov.
Sam neki me se zanima: v3500 laufa na 183 po defaultu.ce navijem ze na 186 mi ArtifactTester zamori da je najdu artifakte.
Do kolk artifactov je se sprejemljivo oz kako pa je pr ostalih, al je krivo hlajenje?

LP Lix:(

boss_y ::

Dej Lix ti men povej kakšen si mel ti osnovn bios na v3 3k, k jest mam enga ful čudnga (1.00.01 SD) pa ga na voodoosource.net sploh ni. Zdej me pa mal prpa stiska k ne morm nardit recovery diska. Pa ker bios si ti na svojga vuduja našopu, k tm so eni štirje (seveda za v3 3k5)?

|Luka| ::

tut jst sm mel isti bios, pol sm pa tm izbral tistga z SD-ramom in pa PAL regija.
U bistv je za regijo vseen, ker itak ni tunerj tko da ni blema.
Sam na RAM morš pazt.

PS: pr men je delval, ce pa kksnmu isti ne bo pa nism jst kriv:)

boss_y ::

Ja, sam tm nč ne piše za ker ram je sam regija?!

|Luka| ::

ja tkole pise: tist ki je sd ram ma napisano verzijo npr 3k12SD in ta je taprav:D

singular ::

Jst sm flashal z 2000 na 3500 in mi še zdaj dela ČISTO QL.

element ::

Ej, dejte mi neki povedat. Jest mam voodoo 3 2k, pa sm flešnnu z biosom za V3 3000 2.xxxxSD, prej sm mel pa 1.000.01SD al neki tazga za voodoo 3 2k. Pa mi ne dela čist dobr, pa me zanima, če nej z verzijo V3 3k 1.00.01SD? :\


BTW, kakšna je razlika med SDRAMom in SGRAMom? :\

Trubar ::

Jst mam v3,5k:Dpa na 200Mhz dela (OK 196Mhz>:D)
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Voodoo 3 2000-navijanje in modificiranje

Oddelek: Navijanje
281972 (1547) Paradajz_
»

Voodoo 3@Voodoo 4 ??

Oddelek: Navijanje
8879 (656) migič
»

3dfx tools

Oddelek: Navijanje
6983 (840) urosbe
»

Voodoo - VROČE!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
401805 (1508) Evil|One
»

Voodoo 3 2000@3500

Oddelek: Navijanje
251660 (1251) Administrator

Več podobnih tem