» »

Lj Bežigrad, Center, Šiška, Trnovo...

Lj Bežigrad, Center, Šiška, Trnovo...

darh ::

Kakšni so vaši komentarji na posamezdne dele LJ, kje je res nikakvo in kje ok. Do sedaj sem bil nekaj malega časa v centru in sedaj sem že malo več kot leto v Črnučah (ki pa so predaleč). V roku enega meseca se namreč selim pa bi rad dobil kako idejo kam in kako.
Excuses are useless! Results are priceless!
  • spremenil: darh ()

der_Alte ::

Nikakvo? Ok? Kaj misliš s tem? Jaz sem že celo življenje Bežigrajčan. :D Radij kilometer pa pol. Sosedov ne poznam, niti si jih ne želim spoznat. Važno, da ne nabijajo glasbe. ;) Edino problem je s študentarijo, ker kretenčkoti parkirajo že tu po naselju, ker so jim uredili pred faksi parkirišča, ki jih je potrebno plačat. Zdaj je pa tu dren. Glede na njihovo obnašanje in nepismenost (le kako naj si sicer razlagam, da ne upoštevajo znaka "Samo za stanovalce"), vam je jasno, da gre za ekonomski faks. :D

Dr_M ::

Glede na njihovo obnašanje in nepismenost (le kako naj si sicer razlagam, da ne upoštevajo znaka "Samo za stanovalce"), vam je jasno, da gre za ekonomski faks.

LOL!!! pa se res je :) :D

jest zvim v fuzinah in tut jest sosedov uglavnem ne poznam, problem z musko sm jest ;)
pac, folk k nima pojma, govori kok je to nevarno naselje, ampak to sploh ni res :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tody ::

Itak ekonomisti smo krvi v naslednjem postu pa si neki podoben možic iz zgornjega posta krega zakaj je bencin 3 sit dražji, to da moreš parkirat na parkirišču kjer je 200 sit parkirnina in če greš kdaj ven moreš potem spet plačat 200 sit in tako naprej ene 2x -3x na dan ker imamo take urnike in tko ene 5 na teden... pridemo do lepe vsotice denarja... poleg tega JA ekonomisti smo itak da bomo parkiral tm kjer je plac :D

Matek ::

Ja sam tam ni placa za vas :| . A pol tut na mestih za invalide parkirate?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Tody ::

hmmm pa poglejmo... V bežigradu oziroma na kardeljevi ploščadi so 4 faksi samo EF ima 10.000 študentov ti mi povej koliko folka lahko parkira tam okoli ? Itak sem bi ene dvakrat tm pa je bilo vse zasedeno... aja pa tud tm parkirajo, sta dva lepa znaka tm da je prepoedano parkiranje pa je zmeri dost folka, pozimi zadeva rata še hujša ker plac zasede sneg, poleg tega pa imajo gospodje učitelji vsak vsaj po dva park placa rezervirana....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tody ()

trillian ::

zivim v verjetno najbolj ruralnem predelu ljubljane, ki se je sele zadnjih nekaj let zacel spreminajti iz polvasi v spalno naselje. ce pogledam levo skozi okno vidim vrhove dreves, desno so hise. imam 15 minut s kolesom (z mojim tempom) do presernovega trga. tudi to je bezigrad.
meni je vsec. je blizu vsemu kar potrebujem in je mirno. razen pretirano radovedne upokojene sosede nimam pripomb.
"The generation of random numbers is too important to be left to chance"

Super Sonic ::

za bežigradom boš verjetno imel probleme z avtomobilom, ker jih kradejo na veliko.
če že ne kradejo pa vsaj razbijajo
.
Ne vem kako je s tem drugje v lj, samo zdi se, da je največ kraj v okolici bežigrada.
Prav vsak večer moram avto dodatno zaklent in tud kasko more bit če hočeš, da dobiš vsaj nekaj nazaj od razbitih šip idt.

Pravi balkan skratka.

Je pa ok, ker dejansko imam 5 minut do centra, 5 min. btc., 5 min do službe, ...

"pac, folk k nima pojma, govori kok je to nevarno naselje, ampak to sploh ni res "
ja je res, da kar se tiče fužin je zadeva velik manj nevarna kot se dejansko govori.

tolk o bežigradu
Photography is an immediate reaction, drawing is a meditation.
http://www.youtube.com/watch?v=O2WKoN8K6nI&feature=share

GUFY ::

Jaz živim v Trnovem, lokacija je super cca 10 minut peš do centra sam imam pa ZELO velik problem s parkiranjem. Ampak to je cena življenja v mestu kaj hočemo.:D :D

kopriwa ::

eh, če boš šu na rudnik al pa rakovnik tut navš zgrešu

M-man ::

Meni med tednom Bežigrad kar odgovarja. V dveh letih na srečo še nisem videl vloma oz. doživel ropa, groženj... Kljub temu da hodim naokrog ponoči (bo 11h ali 3h zjutraj), še nisem imel neprijetnih izkušenj. Je pa kolega razlagal, da so babici v Črnučah (tam je nekaj časa živel) že grozili z nožem.

Tudi glede avtobusnih povezav se mi zdi Bežigrad kar vredu. Za zasedenost parkirišč pa niso krivi študenti. Do sedaj še nisem videl, da bi bila parkirišča zjutraj ali popoldne (do 4h) popolnoma zasedena. Običajno je tako, da so najbolj zasedena zvečer. Kasneje prideš, težje je najti prostor. Za to pa verjetno nis(m)o krivi ekonomisti.

LP
M
Alea Iacta Est. (Julius Caesar)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nepravilno parkiranje (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19416879 (7954) jype
»

Ljubljana - varna lokacija oz. naseje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8319575 (11867) BigWhale
»

[živce parajoče] Kraja parkirnih mest v centru LJ (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13813893 (7519) ender
»

Porajsan avto

Oddelek: Loža
173539 (2694) T-h-o-r
»

Nepravilno parkiranje - napačen naslov na listku (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6111892 (7107) krho

Več podobnih tem