» »

Visual C++ completition listbox

Visual C++ completition listbox

SasoS ::

Ponavadi ko kaj programiram se vedno ko napišeš ime classa ali strukture za . ali -> (če je pointer) pojavi listbox ki ti zlista vse elemente v objektu. V MFCju to pride zelo prav ker si natančno ne moreš zapomniti vseh miljon funkcij...zdaj sem se pa začel ukvarjati tudi z wxWindows ker je bolj portable. Ker APIja še ne obvladam bi želel da bi tudi tu to delalo. Ampak tukaj nastopi problem - VC++ mi vedno zlista samo elemente v mojem objektu, ne pa tudi vseh podedovanih. Path do headerjev sem naštimal v projektu tako da to ne bi smel bit problem. Naredil sem tudi en kratek test: simple projekt 2 classa, vsak z eno funkcijo, eden deduje funkcijo od drugega. Če se header od parent classa nahaja v direktoriju od projekta bo vc++ zlistal vse elemente, če ga skopiram v VC98/include pa samo od child classa. Kako to da potem pri MFCju pa lista vse podedovane elemente?? Oz. kako to naštimat za vse classe? Če kdo ve... :\

noraguta ::

Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Vesoljc ::

preizkusi tudi visual assist
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

SasoS ::

VisualAssist dela ja, škoda da je za plačat...wxVisualSetup tudi izgleda uredu pa še cenejši je (samo, še vedno 10K ;(). Probal sem tudi tisti header ki ga samo dodaš u projekt mi pa (zaenkrat) ne pokaže nič...

Vesoljc ::

vem, da je VS mel ene težave s tem, pa je pomagalo če si mu zbirasal eno datoteko, sam ktero....

mislim, da je biu en "h" v končnici 0:)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

noraguta ::

ncb? kjer kešira user setinkse
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

SasoS ::

jep...pobrisal pa ni pomagalo. Zdaj imam trial od Visual Assista gor pa se kar obnese :D

noraguta ::

ql itak drugač wx hederje ni tak problem zmetat v filetino. doro apa če je narjeno ...
Pust' ot pobyedy k pobyedye vyedyot!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: noraguta ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neznana napaka pri izdelavi spletne

Oddelek: Izdelava spletišč
443617 (2690) MisterR
»

C# Program

Oddelek: Programiranje
393078 (2001) Spura
»

[C++] Uporabnost c++-a v današnjih časih (pa malo linuxa)

Oddelek: Programiranje
302793 (1976) [SkA]
»

Qt Designer -> KDevelop C++ Error

Oddelek: Programiranje
352102 (1632) 'FireSTORM'
»

[Visual Studio 2005] Visual Inheritance problemi

Oddelek: Programiranje
101744 (1584) dmok

Več podobnih tem