» »

Kako instalirat 3dfxoc

Kako instalirat 3dfxoc

minimetro ::

Proub sm pa noče Help !!!!8-O

ChiefThunder ::

... pa probi s power stripom, če ta ne dela.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Administrator ::

Jest sm ga z 3DFX Overclocker-jem ki ga dobis po download na slo-techu.>:D

ChiefThunder ::

ja, sej kva je pa on reku?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Administrator ::

Ja pa kokr jest vem da ta oc dela samo na novejsih tools-ih.>:D

minimetro ::

Sej sm probu, pa mi napiše da ne najde mojga voodooja. A je možn, da ga ne najde zato, ker ne podpira 32 bit ampak sam 16 bit.

A.J. ::

Če ti ne bo uspelo provi V3Tweaker dol iz www.tweakfilles.com potegnt. Ma še kr neki nastavitev ki ti lahko pomagajo optimizirat voodooja.

Dami ::

Minimetro: a že maš sploh kakšn 3dfx tools verzijo inštalirano? Men dela vse brez problemov (143@183), pa tud z toolsi nism mel problemov. Probaj vse uništalirat (tud kartico) pa pejt čist na nov (kot da bi ga kupu) inštalirat, tokrat z tazadnjimi driverji. Pa še bios si updati.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

minimetro ::

Sej mam tazadnje driverje od V3-3000 pa ne dela, a se morem še toolse naložt al kaj sej mislim da jih mam, kolkr se jst na to spoznam!
:D

Administrator ::

Zazenes ta oc program pa das Enable Over Clocking, pol pa gres na nadzorno polosco pa 3dfx tools ali pa kliknes na ikonco ki jo mas v orodni vrstici.>:D

Makaron_hater ::

Čudim se, kako so nekateri prišli do svojih zvezdic.
Mogoče pa slo-tech pozna tudi modre pisemske ovojnice ?!?!?!
;(

Dami ::

Minimetro: ja glede toolsov ne vem če so nuja. Nism probu brez, kr ti itak oboje (driverje in tools inštalira), sam možn da je pol to problem. Naredi tak k sn ti že prej reku.

Ej Makaronar, a morš na vseh temah svojo eno-in-isto pripombo pustit?? Če še nisi opazu, je tem je več (od lože do malih oglasov, iger itd.) in tam ni nujn da teče debata o tem kak si prestaviš jumperje na plati ali kaj tehnično podobnega. Ne vem zakaj te tak brigajo te zvezdice. Jst sn svojo dobil v enem tednu, zdej sn pa na istem že 2 mesca pa me sploh ne briga. Ti pa svoje ziher ne boš dobil s takim obnašanjem. There, i said it.
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

minimetro ::

Sm vse na novo instalirou, pa noče. Napiše pa tole:
3Dfx Tools has not been detected.3Dfx Tools must be installed before the Over clocking Page can be enable.

Kaj naj še nardim:\
Gone whit the wind

Administrator ::

ja to je zato ker nimas toolsov instaliranih. Dej pober si te drajverje pa instaleri vse.Voodoo3 1.07.00 >:D

bexl ::

Ej glavce , a kirmu sploh kaj pomaga če jo našponaš ?;(Jest sm jo na 195Mhz pa je vse en isti shit.Probu sem pa z vsem mogočim!
kako je lepo biti glup!!!

minimetro ::

W|TBOY hvala za link, sam jst mam Win2k, tko da mi driverji ne pomagajo. A maš mogoče driverje za Win2k.
Gone whit the wind


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Gonilniki Voodoo 3 + XP?

Oddelek: Programska oprema
151453 (1198) XS!D3
»

Iščem alternativo vuduju

Oddelek: Kaj kupiti
121864 (1628) Arthur
»

Voodoo - VROČE!!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
401807 (1510) Evil|One
»

WickedGL

Oddelek: Zvok in slika
191245 (975) Evil|One
»

Prosim pomoč pri navijanju V3

Oddelek: Zvok in slika
121172 (1008) EvilK|NG

Več podobnih tem