» »

Skurjen ram

Skurjen ram

Reddmen ::

Jz sm kupu kr sm mislu da je ram pc2700 lepo in prov. Pridm domov ga vstavm v matično plato in jo zalafam lepo zalafa poj pa bum neki začne smrdet. No way ram se je skuru. Potegnm ram vn pogledam na kode grem na net pa tm pogledam in vidm da je biv to ram 3200 Hmmm NO zej pa k vprašanju a je možno da ram crkne zato kr ga matična plošča ne potpira ( moja samo do 2700) Aja pa še ram ma ponavat na začetku eno nalepko na kater piše vse kšn je itd no ta je ni mev tk da nevem zej sam upam da ja plata prežvela;(

mcrastur ::

kokr jst vem to ni šans da bi zarad tega se skuru,ker ce je hitrejsi(u tvojem primeru 3200) bo pac hitrost rama zmanjšau na tisto ki jo podpira, tako da po mojem si ga premal not porinu al pa kj tazga...

DarwiN ::

ram se lahko skuri na 2 načina: overvolt ali pa zarad površnega vstavljanja,pri tebi bo držalo slednje.Na eni strani ga nisi dovolj pritrdil na matično !
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Reddmen ::

Sam a ni če ram premal pretisnš v slot a ni poj fora sam da PC ko ga zaženš piska skur ga pa ne

DarwiN ::

ne ne, to je skoraj edina stvar pri sestavljanju računalnika kjer moraš bit res previden..Sem ga že sam skuril ,pravtako pa tudi kolega Glinik, njemu je zraven crknila še plata ...
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

pviran3 ::

Ram se pri šalabajzarski vstavi (tak da ga pol vn gleda) v par sekundah močno pregreje in če takoj ne opaziš napake - adijo

Reddmen ::

Sam fora je da sm že na stotine ramov vstavu pa nben še ni pregoru, kr se pa vstave v slot tiče oba clipa k ram not držita sta skočila v luknce tko da je nemogoče da bi ga slabo vstavu.... kva pa statika tip k mi ga je dov sploh ni nč pazu kr v roke prjev brez da bi se kšnga železa dotaknu sam kokr vem statka na ram šele čez čs zjebe...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

ram

Oddelek: Strojna oprema
472205 (1871) GiGaBaJt
»

Vprašanje glede rama

Oddelek: Pomoč in nasveti
121424 (1328) Dead_Eye
»

Kaj ste vse uspeli skurit z OC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
885997 (3746) MasterMiG
»

Zagorela grafična + disk !!!!

Oddelek: Strojna oprema
452573 (1662) Pyr0Beast
»

3000+ ja al ne

Oddelek: Kaj kupiti
252044 (1174) Tugo

Več podobnih tem