» »

Kateri Wireless Router?

Kateri Wireless Router?

BloodyMan ::

Mi lahko pomagate katerri wireless router naj kupim.
Namrec imam doma racunalnik z adsl 1Mbit in bi rad uporabljal internet tudi na notebooku, ki ima tisti wireless adapter al kaj je ze, zato me zanima kateri router naj kupim, da mi bo povezava delala 100% po celem stanovanju.

lp

BloodyMan ::

Aja pa se to: router naj bi bil malo cenejsi, saj bi uporabljal povezavo samo po 2 sobnem stanovanju!

OldSkul ::

Linksys WRT54G!!

Pithlit ::

Če maš ti montažne stene v stanovanju lahko komot kupiš najcenej router k unih 20-30m vsi nesejo brez vsakih problemov... če maš pa kako železno armaturo vmes bos pa rabu mal močnejši strojček (sicer pa je večina routerje med seboj zlo podobnih - vsi okoli 30mW; velike razlike maš pa pri karticah - or 20mW do 300mW).

Sicer se pa z malo ustvarjalnega udejstvovanja lahko vse reši na drugačne načine 8-)
Life is as complicated as we make it...

BloodyMan ::

Ja imam montazne stene. Gre se pa seveda za razdaljo najvec 6,7 metrov.
Ja ker router pa bi mi priporocu, da bi bil cist u redu, tud s strani varnosti (pozarni zid,...)?

||_^_|| ::

Govorim iz izkušenj:

Linksys in Asus delata bp, od d-linka pa bejži stran kokr te noge nesejo
:)

BloodyMan ::

Kaj pa tale router:
http://www2.bolha.com/index.php/ukaz/bi...

Men se zdi u redu, kaj pa vam?

McNato ::

Tudi jaz ti svetujem Linksysov WRT54G, vendar ga je ta trenutek težko dobit (po pametni ceni). Večina online trgovin jih nima na zalogi, oba uvoznika sta tudi brez. :-( >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: McNato ()

pujsek_ ::

D-Link Extrim G material in B+ ta material je bomba jaz ne vem kaj si ti testiral..., G+ je malce slabši vendar se še vedno lahko primerja z Asus in Linksys, ki je tut ok! Vendar kot ti je že možakar povedal za dve sobi lahk nabaviš karkoli, vendar če že nabalaš te pride že lan ruter 15k, tako da le nabav linksysa-dlinka-asusa, če se ti gre tako cenovno tudi Belkin bo super delal 18ksit!:)
Welcome shop.wlan-sat portal...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Linksys Router WRT54GL težave s signalom...

Oddelek: Omrežja in internet
252094 (1864) Tilen
»

Povezovanje dveh routerjev preko wlan

Oddelek: Omrežja in internet
273895 (3347) Pyr0Beast
»

Razlika med WRT54GL EU in med WRT54GL

Oddelek: Omrežja in internet
403881 (3343) Primoz78
»

Wireless problem!

Oddelek: Omrežja in internet
292509 (1889) pujsek_

Več podobnih tem