» »

Overclockanje P2 233Mhz

Overclockanje P2 233Mhz

kalcek16 ::

Imam P2 233Mhz in plato Intel AL440LX, pa me zanima če se da to kako navit in na koliko bi se dalo ?

EvilK|NG ::

Za intela glih ne vem ampak imam izkusnje z Cyrix 233 MHz je sou v easy na 300MHz in je delu ql!>:D
Play your Cards Right !

Tavher ::

Meni je deloval na 350Mhz pri default voltaži. Samo prelepil sem B21 al katerega že pa je bilo.

Tavher ::

Žal pa sem šele zdaj opazil da imaš LX plato. Če se ne motim podpira to čipovje samo največ 83Mhz vodilo.
Pa še Intelova je tako da neboš mogel nič navijat.

msmiha ::

Mel sem isto plato in procesor. S eo plato ne moreš nič navit. Pol sem jo pa zamenjal za QDIjevo pa sem lahko veselo navijal:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Yohan del Sud ::

Sam procesor se zelo lepo navija ampak to plato poznam jo imam tudi sam in te moram razočarat. Pojdi v bios in nastavi FSB na 68. Več podpira ne sploh. :|

kalcek16 ::

KAKO PA NA TEJ PLATI NASTAVM FSB, ČE MI LAHKO PROSM OPIŠEŠ CEU POTEK.

Yohan del Sud ::

Re-se-ti-raš računalo, držiš delete da prideš v bios, klikni advanced settings in nekje bolj spodaj ti bo pisalo FSB 66 Mhz. Spremeni možnost na 68 MHZ, druge izbire kot to dvoje nimaš (če je plata res identična moji). Shrani spremembo in voilá, računalnik dela pri 240 MHZ.:D

OZZY ::

Kalček: Ne deri se na forumu. Če še ne veš pomenijo velike črke dretje in le to ni zaželeno.
Go with the flow.

kalcek16 ::

Ej sorry nism vedu. Hvala za opozorilo:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

pomoč pri navijanju (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
554192 (3190) Wolfman
»

navijanje pentiuma 200Mhz

Oddelek: Navijanje
81051 (832) 51M3K
»

Twinmos twister pc3700

Oddelek: Navijanje
451795 (1137) PlayTheGame
»

"težava" z NF7-S in AthlonXP 2500+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
735158 (3899) Tilen
»

P166 navijanje

Oddelek: Navijanje
281463 (952) Azrael

Več podobnih tem