» »

Iskanje po forumu

Iskanje po forumu

rihtanet ::

V forum sem prijavljen pod svojim uporabniškim ko hočem iskati po forumu mi javi:

neregistrirani uporabniki ne morejo dostopati do strani, kot so na primer objavljanje novic, komentiranje novic ali pisanje v forum. Če želite sodelovati tudi pri tem, se prosimo prijavite v našo bazo: nov član. Prav tako pa so lahko nekateri deli strani namenjeni samo določenim uporabnikom in so zato nedostopni ostalim. S prijavo na našo stran nemudoma dobite dostop do svežih novic, zanimivih tem v forumu in vseh naprednih skript, kjer si lahko povsem po lastni izbiri nastavite izgled strani ter uporabljate različne filtre.


Ne razumem kje je napaka!
  • polepsal: perci ()

Gandalfar ::

na strani lepo pise, da je iskanje onemogoceno

Doman ::

Gandalfar kdaj pa bo to omogočeno, saj se teme že nekaj časa podvajajo...

Gandalfar ::

Ni od mene odvisno :/

iro ::

Od koga pa?

Slowenc ::

Piše: Iskanje je trenutno onemogočeno. Dosegljivo bo spet v nekaj dneh.


Koliko pa je to nekaj dni?
Skiny gate.

zlabo ::

Ja sam res no, ene parkrat sem že opazu da je poln tem glede tega...

Nevem, a je tolk teško napisat tist obvestilo z mal večjim fontom in rdečo barvo???!!!

LP, zlabo

frenk ::

ja res bi blo lahko z mal večjimi fonti in rdečo barvo:)

V-i-p ::

S-T admini, search bi vam moral biti PRIORITETA, NO 1 na to-do listi, smrtno resna zadeva, ne vem kateri izraz bi še rekel. Ne more bit taka stran brez iskanja, jao, kaj ste znoreli no? Pa teh nekaj dni trajajo že precej dolgo, res. Od kar ni searcha, rabim hudoo veliko časa, da sploh kaj najdem, ko rabim, ali pa še tega ne dobim več. Bodite malo resni no :(
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

Sergio ::

Daj ze enkrat malo mir.

To pravim kot user.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

mare_ ::

Meni iskanje dela? :D

Bakunin ::

iskanje dela

V-i-p ::

Daj ze enkrat malo mir.


Veš, Sergej, če je uporabnik tiho pomeni, da je vse OK. Če pa uporabniki jamrajo, pa očitno nekaj ni vredu in se potem ponavadi stvari spremenijo. Kot vidim, je tudi tukaj to uspelo. Čeprav meni trenutno iskanje spet ne dela... Lajam pa v dobrobit slo-techu, ne zato ker bi imel čas in če te moji posti tako neznansko jezijo in motijo, bil si šef, torej imaš besedo, primži pa je majster in pol in naj ti uredi, da boš imel moje poste nevidne pa je...

1. dan: Mama, krompir ni slan
2. dan: Joj, mama, krompir ni slan no
3. dan: Bempti sveca, spet ni soli v krompirju no.
4. dan: Mati solijo krompir...

Sej razumeš kaj mislim ;)
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Prijavljanje napak (strani: 1 2 3 471 72 73 74 )

Oddelek: Slo-Tech
3654490652 (1451) bastadu
»

Iskanje po forumu

Oddelek: Slo-Tech
252092 (1558) Microsoft

V-i-p vs. Iskanje

Oddelek: Slo-Tech
35993 (993) Primoz
»

Še ena psihološka fora... huda! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
756689 (5400) Keyser Soze

Več podobnih tem