» »

ADSL problem

ADSL problem

boss-tech ::

mam problem- sm inštaliru gor adsl in nekaj časa lepo dela, potem pa mi kar naenkrat noče več strani odpirat- p2p še dela- brskalniki pa ne več! v čem je problem- prosim za pomoč, lp

harvey ::

A mi tuki naj vohamo kaj imaš za en operacijski sistem, brskalnik, kateri PPPoE client, etc... da bi ti lahko vsaj kolikor toliko dali neke oprijemljive napotke. Pojdi s takimi informcijami npr. v trgovino kaj kupit. Zelo dvomim, da bi dobil samo po tem kar bi si želel.

boss-tech ::

xp in win98 - na obeh isto dela, brskalnik ni važn- vsi isto delajo, efficient networks ethernet P.P.P.o.E adapter, sis 900-based pci fast ethernet adapter,

na drugmu računalniku pa dela!

||_^_|| ::

čist tko, banalnost: maš mogoče previsok upload nastavlen in ti ga totalno zabije?

boss-tech ::

čist možn- bom pogledu!

Zgodovina sprememb…

Scorpia ::

v win98 s katerim programom se povezuješ? a se v xp-jih tudi z tem programom kot v win98.
za win 98 vem da nakateri PPPoE clienti (posebi v win ME! da ti živce pobere ta windows)
se zgodi da neki časa dela, pol pa kar odpove, in čez 5,10 minut dela spet. to se dogaja ker med brskalnikom in pppoe clientom ne razumeta prav najbolje(dol v brskalniku nekaj napiše kaj je narobe oz. da išče, sam pozabil kaj). sreča da winxp nima teh težav sej ima že noter ta client in upam da tega uporabljaš.
////

boss-tech ::

kriv je bil azureus! ko sm ga zaprl pa vse dela ok! hvala


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Innbox F50 -> Mikrotik in IPv6

Oddelek: Omrežja in internet
417000 (4748) XS!D3
»

samodejna vzpostavitev ob zagonu

Oddelek: Omrežja in internet
121627 (1502) DJ Hamster
»

Problem z ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
141642 (1294) Gandalfar
»

Auto. povezava v internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
7960 (855) Krmec
»

SIOL ADSL

Oddelek: Omrežja in internet
222417 (1776) sash

Več podobnih tem