» »

Nova poceni miška

Nova poceni miška

The B ::

Ker moja logitechova miška očitno umira (mal se sama premika in včasih neha delat) rabm novo. Do zdej sm bil čist nezahteven pol sm pa mal začel gledat za novo in so se mi jasno mal začele sline cedit (MX1000). No ker mislm dat maksimalno 5k pa to ne pride v poštev. Ogledano pa mam tole . Nej bi mela 800 dpi kar se sliš kul. A je res? Kul mislm. Kaj to v praksi pomen? In če jo kdo ma? Zdej mam tole se mi zdi.

B
The End Is The Beginning Is The End...
http://blaze.sopca.com/

pmodic ::

Priporočam tole. Jo imam že kar nekaj časa in sem zelo zadovoljen z njo.

Matek ::

Ja, v rangu do 5 k je tale logitechova IMO boljša od tiste Genius, ki si jo ti polinkal.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

neres ::

Jaz imam isto kot pmodic.
Ni slaba, ampak ima malo majavo in hrupno kolesce. Samo moja?
Sicer sem to opazil tudi pri nekaterih dvakrat-trikrat dražjih, tako da...

Sem pa enkrat poskusil to miško in je imela zelo v redu kolesce. Morda je bila samo izjema.

Če so ti te stvari pomembne najboljše da greš v trgovino in preizkusiš.

ferdo ::

jaz pa predlagam TO MIŠKO ali njeno manjšo MINI traveller sestrico!
Jaz imam mini traveller in do sedaj za tak denar še nisem imel tako dobre miške, mejhna in natančna!

Za mišaka se ti NE splača dat več kot 5k! niti tolarja več ne, ker to je plastik fantastik, pa tut če ma integrirano nevem kako tehnologijo ...

razmisli sam, če te denarnica tišči, jo pa sprazni:D

Dead_Eye ::

Sem bil podobnega mnenja dokler nisem kupil mx510 - in navadna optična(b69) se lahko samo skrije...

Na tvojem mestu bi vzel to klik Poceni in dobra miš.
The one and only

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dead_Eye ()

jest10 ::

Logitech BJ58 za okoli 3 jurje

drejcmb ::

Še en glas za logitech b58, odsvetujem pa genius, ker sem imel z njimi same probleme, nagajal kolešček, naenkrat nehala delovat, tako da sem se moral stalno pot mizo plazit, da sem jo iztakno in vtakno.

Brilko ::

ferdo: ti nimaš kej dost izkušenj z miškami višjega ranga. Tista tvoja se ne more primerjati z logitechovimi mx500 in boljšimi od te. Če že odmislimo odlično funkcionalnost, nikol več ne primem nvadne miške v roko za domačim računalnikom. Če primem sedaj staro miško je tak kot da bi meu cigel v roki. Poskusi pa boš videl da se splača dat več denarja za miško, ki ima tudi 3 leta garancija.

Sem pa tudi sam govoru isto sošolcu ko si je nabavu mx500, ampak ko sem sam si kupu mx510 sem ugotovu da nikol več ne kupim navadne miške ampak logitechovo.

Kaufmann ::

Jaz imam B58 in je boljša od ostalih za to ceno. Tudi pri meni je kolešček malo glasnejši.

Brilko ::

>> mejhna in natančna!

Da je mejhna to ni pomembno, pomembno je edino to da se prilega tvoji roki, zato pa mora biti malo večja.

Dead_Eye ::

Če primem sedaj staro miško je tak kot da bi meu cigel v roki.


točno tako8-)
The one and only

humanoid ::

overlord_tm ::

glas za BJ58:D

edin kr ji zamerm je to da bl slabo drsi po podlagi (no al sm mel pa jest tako podlago):D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

nakup tihe tipkovnice

Oddelek: Kaj kupiti
71189 (1064) Jan987
»

katero miško

Oddelek: Kaj kupiti
121124 (884) Nande
»

Katero miš LED ali LASER?

Oddelek: Kaj kupiti
172032 (1578) tec
»

Nakup Logitech-ovega kompleta mx 3100

Oddelek: Kaj kupiti
121398 (1097) Cico
»

KVR PC3200 (2.5-3-3-) Winbond BH-5

Oddelek: Kaj kupiti
81039 (919) Primoz78

Več podobnih tem