» »

Zalmanova "bela" pasta.

Zalmanova "bela" pasta.

billy ::

Včeraj sem nabavil 7000B ventilator zraven katerega je bila "bela" termalna pasta. Človek bi pričakoval, da dajo zraven takšnega hladilnika kvalitetno pasto. ampak na moja razočaranje je priložena pasta delovala bolj za kurac kot za res. Temperature niso bile tako zelo visoke so pa nihale sem pa tja veliko hitreje kot recimo z TITAN silver. Tudi računalnik se je bolj obešal etc.

Kdo bi si milil, da pasta tako pripomore k slabemu delovanju. No, sem dal gor titanovo silver in sedaj dela kot šus.

Je še kdo to mogoče opazil? (zaradi odličnega nedelovanja Iskanje funkcije na forumu, ne morem pogledat, če je že bilo kdaj mogoče o tem govora)

Tic ::

Vedno uporabljam belo pasto. In tvoji problemi za moje pojme izhajajo iz nepravilne namestitve hladilnika.
persona civitas ;>

Dr_M ::

a ti si slucajno mislu, da bos dubu AS zravn?? :D :D
jest tut uporabljam belo pasto, ki ni nic slabsa od ksnih srebrnih wannabe.
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

billy ::

Sem izvedel namestitev ene 10x zato ne vidim razloga kako bi lahko ravno pri beli prihajalo do problemov, pri srebrni pa ne. Pa način nanašanja paste je bil vedno enaki. In namestitev ventlatorja tudi :)

Mislil sem pač, da bo te neka dobra pasta zraven, če se že grejo da je hladilnik neka top kvalitete te bi še lahko dali orenk pasto zraven.

Tic ::

Prav nameščena bela "navadna" pasta je boljša kot pa kaka nelepo nameščena Artic Silver petmiljonov™
persona civitas ;>

TribesMan ::

Bele paste so narejene na osnovi silicjevega oksida, in zelo dobro prevajajo toploto... razlike med srebrno in belo pasto so minimalne... dvomim da je problem v pasti... Sploh pa kaksna Titanova kvazi srebrna pasta se odreze veliko slabse kot navadna bela silikonska pasta... najboljs je itaq AS sam rabis dober pritrjevali sistem hladilnika, da dobro stisne in izstisne vso odvecno pasto... pri beli pasti pa teh problemov ni saj je bolj redka in gre lazje ven.

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Tic ::

Pa se ce jo razpacas po komponentah brez panike prizges pc. Pri srebrni moras pa ocistiti ;))

Tribes: Daj posodbi lestvico 3dmark 2001. :)
persona civitas ;>


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Razlike termalnih past v praksi

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201886 (1498) Vexto
»

Artic Silver termalne paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171778 (1461) Tic
»

Presneta temperatura, kako je to mogoče???

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
211204 (768) krucymucy
»

slikonska pasta&temperatura

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171400 (1158) MTB
»

TERMALNA PASTA

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231843 (1454) Bungee-

Več podobnih tem