» »

GILBERT GOODMATE

GILBERT GOODMATE

MTB ::

A ima kdo to igro? Sem jo dobil, pa me zanima, kaj naredit na začetku, da se lahko z dvigalom spustiš dol. Sem uporabil ročko pralnega stroja, pa se mi je strla. Predvidevam da se jo nekako da zlepit z lepljivo snovjo iz mešalnika, vendar pa te snovi ne dobim ven. Help!

RS

Sumo ::

Toliko stvari moras v mesalnik nametat, da se zadeva preimenuje v "super glue". Cimvec lepljivih snovi probi najdt, sej ni tezko.

ahac ::

Jaz imam isti problem (demo).
Še ročke ne dobim!
Imam pa lepilo, ampak ga ne znam pobrat.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

MTB ::

Ročko dobiš na pralnem stroju (washing machine) zadaj za hišo.

RS

Ljubavnik ::

Am ... a take spile sploh se kdo spila ? Jst sm se zanc tud to matru pa nekak nism ugotovu ... bom probu se 1x :D
Mr. LoverBoi

MTB ::

Meni se zdi carski špil. Sicer so mi všeč gejmi ala UT, SOF, Half Life, ampak Monkey Island in podobni so pa zakon.

RS

ahac ::

Ročko vidim, ampak je na znam pobrat!

Sicer sem pa zbrisal špil. :|

MTB ::

Škoda, ker si ga zbrisal. Ročko pobereš tko kot vsak drug predmet, levi klik in izberi pick up. Lepilo pa ni potrebno pobirat, ga samo uporabiš z zlomljeno ročko (potem, ko si jo že uporabil enkrat na dvigalu).

RS

ahac ::

Uh, sem ugotovil, da je špil še na disku! :))
Ampak, men ne pobere ročke. Sploh je ne morem pogledat. Vidi samo pralni stroj. No bom še probal.

luni ::

ahac hehe tudi jaz sem imel demo in enak problem... samo washing machine, nikjer rocke :/

resitve nisem ugotovil, pa sem zadevo izbrisal

je pa ena zanimivost za hiso: cebelje gnezdo, ki ima v sebi med... mogoce ga mores pobrat in uporabit kje pozneje v igri... pa tudi dust bunnye pod pojstlo lahko poberes
Artificial Intelligentia

ahac ::

ja, dust bunnyje sem pobral. So full skriti!
Med in vosek pa nisem mogel pobrat.
Zgleda, da je to kr konc demota. :'(
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

MTB ::

Jaz imam celo verzijo, pa mi medu in voska še ni uspelo pobrat. Ju tudi (do sedaj) še nisem potreboval.

RS

Axl ::

Konec demota je, ko se spustis z dvigalom dol.

Za tisto lepilo pa rabis:
Smolo z drevesa
Nekaj iz omarice nad mikserjem
Nekaj z okenske police za hiso
...morda se kaj, pa se ne spomnim dobro.

Lp,
Axl

MTB ::

Hvala, mi je ratalo končat že celotno verzijo. Zlo dober špil.

RS

element ::

Ej, dejte mi povedat kok dobr je ta špil, kolk star, kolk je kej grafično. Men so ful dobri špili ala Monkey Islad in pa Larryji so bli FUL CARSKI!!! Sm 7mko obrnu 5x, 6tko 2x, ostale pa po enkrat. Aja, 8ka je pa total disaster! Čist so ga polomil... Upam, da bom še kdaj kšn tak špil ugledu... :))

MTB ::

Špil je carski, vsaj meni. Grafika j e 2D, v stilu Monkey Island, tko da strupene grafične ne rabiš. Uradni začetek prodaje je bil 8. junija.

RS

element ::

Ok. Thnx, zgleda da jo bom kr nabavu... Se priporočam ;).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izvorna koda prvega Prince of Persia najdena, rešena in objavljena (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
5619235 (14503) Jst
»

OC pralnega stroja?

Oddelek: Navijanje
193154 (2315) mr1two
»

Avanture-pustolovščine? (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
669279 (4650) lolek84
»

Najbolj smesna igra (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
515207 (4000) tx-z
»

Neighbours From Hell

Oddelek: Igre
91347 (1210) Xplicit

Več podobnih tem