» »

[divxvid] Denver predvajalniki

[divxvid] Denver predvajalniki

sotlerx ::

Zanima me, če kdo pozna ali ve kje bi dobil FW za upgrade tega playera, in če se sploh
da upgradati .Bil bi zelo hvaležen in v naprej hvala.DENVER DVD Dvix 188
:( LP
sotlerx

Stepni Volk ::

www.denver.dk, klikni support , upgrades in DVD-188. Upoštevaj navodila, ki so zapisana na strani!!! Očitno je več verzij tega ploščkosuka. Čehi debatirao o tem tukaj. Imajo celo dva FW:
Denver188_1MB_CP1250.rar - za model z 1Mb flash spominom
Denver188_2MB_CP1250.rar - za model z 2Mb flash spominom
Več o tem si izlušči iz češčine... saj kar gre... na nek čuden način:D. Vse te podatke mi je izpljunil Google, po vnosu: Denver Divx 188... morda greš lahko še na slovanske google in iščeš le znotraj enega jezika: poljski, češki, hrvaški...

Zgodovina sprememb…

Stepni Volk ::

Takole piše na www. Denver. Dk (žal vse z večino velikimi črkami in se mi ne da pretipkavati):
add subtitle feature on denver dvd-188:
works only with denver dvd-188 with mediatek chipset. Please see your serialnumber to see what chipset you have in your dvd-188. If the first 4 digits are following, then you have ess chipset:
1356
1357
if the first 4 digits are anything else, you have mediatek chipset.

Download "sky. Bin"
1. Burn the file ”sky. Bin” onto af cd-r (all in capital letters)
2. Name the cd-r ”skyworth” (all in capital letters)
3. Insert cd-r into dvd, and follow onscreen instructions
4. Wait while updating. This can take a couple of minutes
5. After succesfull update, the player will reset/restart itself

Warning! Do not turn off dvd player while updating. This will lead to a defective dvd player.
- update will happen on customers own risk
- supports. Srt subtitles only.

For ess chipset, there will be no more updates. Sorry.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: CaqKa ()

Stepni Volk ::

Sotlerx - iz teme, ki si ji žal ponovno odprl, ti prenašam:

sotlerx: Imam problem z DENVER 188 ki podpira podnapise.Prosim za pomoč(enkrat sem že spraševal isto)sedaj ponavljam vprašanje:
Datoteko SKY.BIN sem naložil na CD medij in sem SKY.BIN spremenil v naziv SKYWORTH
in tako zapekel na CD RW medij.
Rezultat- unknowen disc in sprašujem P.Y. P.S -e ZAKAJ?
Denver DVD 188 ima čip mediatek.
Zahvaljujem za prijazno pomoč in nasvet
LP Zvone.:(


CaqKa: n kakšen je vzrok da si spremenil ime datoteke?


sotlerx: C aqKa LP
Tako piše na navodilih uradna stran www.denver-electronics.com/.Probal sem obe variante ampak v obeh napiše uncknow disc.
LP Zvone


CallMeAl: SKYWORTH je label CDja, SKY.BIN pa je ime datoteke. pri peki tudi pazi, da boš izključil Joliet in vse razširitve ISO standarda.


sotlerx: CallMeAl LP
Imam prošnjo , ali lahko to narediš namesto mene ker, znanje mi se tukaj ustavilo,
datoteko ti lahko pošljem ali jo sam skineš dol, in da pravilno datoteko zapečem na CD medij, ali sem preveč zahteven.
Hvala še enkrat in LP
moj e-mail zvone.sotler@siol.net

Zgodovina sprememb…

sotlerx ::

Stepni Volk LP
Se opravičujem za odpiranje v novič,ampak vse sem naredil kot mi svetovano od tebe in
ostalih ampak do danes mi ni ratalo in ne vem zakaj.
Hvala za razumevanje in LP
sotlerx

CallMeAl ::

evo malo play-by-play navodil: v tej datoteki imaš navodila (glej Howto_eng.pdf) za nek drug player. edina razlika za tvojega Denverja je v tem, da je label SKYWORTH (namesto CORETEK), ime datoteke s firmwareom pa je SKY.BIN (namesto MTT1389.BIN) - vse ostalo je povsem enako.

LP

sotlerx ::

CallMeAl LP
Najprej da se ti zahvalim za izredno pomoč , enkratno si mi razložil kje delam napako
za upgrade tega DVD DENVER 188.Uspel sem po enem mesecu ga osposobiti in
podnapisi so tu,malce majhni ampak deluje pa vse OK.Še enkrat hvala enkraten si.
Stepni Volk tudi tebi hvala insedaj dejansko lahko zapreš to temo(ali tudi ne zaradi
drugih ,če ima kdo istega playera.
LP vsem in hvala:P
sotlerx

Stepni Volk ::

Solterx - zaklepa se podvojene teme... Ta bo ostala živa, dokler bodo uporabniki spraševali. Zato bi nemara ne bilo slabo, da sedaj ti opišeš točen postopek nadgradnje in kateri Firmware si uporabil... po možnosti kakšno sliko (link na Internetu ali poslikaj z digitalko: predvsem izgled podnapisov je za uporabnike najbolj zanimiv)...
S tem boš ostalim lastnikom pomagal... in "vrnil dolg" :)

sotlerx ::

Stepni Volk
Preberi kar mi je napisal in svetoval CallMeAl (poslano ob 17:49:50).Pod besedo tej
so navodila kako zapečt datoteko z NERO-tom na CD +R/RW.Datoteka SKY.BIN ostane
tako napisana (shranjena na HD) v NERO-tu pa se napiše SKYWORTH, tako obstajata
oba naziva.Jaz sem pa pisal vedno ali SKY.BIN ali samo SKYWORTH,in seveda plyer ni
poznal disca.
Sedaj je vse jasno in enostavno.Če je kaj nejasnega povej in bom poskušal bolj natančno
razložiti.
LP sotlerx:P
P.S. Ja, podnapise bom poslikal z digitalko,samo ne vem če bom znal sliko poslati na forum.
Fonti so taki kot Yakumo-tovi v prvi fazi.
sotlerx

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sotlerx ()

sotlerx ::

Vabim vse lastnike DVD DviX DENVER 188 da podajo komentar ali im player podpira
podnapise in kakšni so, ker je FW za ta player v obdelavi in upam tudi kmalu uporaben.
LP:P
sotlerx

LABOS ::

LP
Tudi jaz imam problem z podnapisi na denver 188, in sicer sem vse naredil po postopku kot piše na denver-electonics.com.Videti je bilo vse ok, vendar naj naj bi se na koncu predvajalnik sam resetiral, vendar se ni.In tudi podnapisov še ni-prosim za pomoč.
LP

sotlerx ::

LABOS pozdravljen!
Se lahko po mailu zmenimo in ti bo vse jasno kako narediš, verjetno si nekje naredil napako in podnapisov ni.Pošlji mi svoj e-mail na (zvone.sotler@siol.net)
LP
sotlerx

dario78 ::

a ma kdo kak fw za denver dvd 908
rabil bi podporo za sumnike

beks ::

jst tud rabim za 908, preklet sranje dansko:D

romanbale ::

JAAA js tut rabim firmware upgrade za d-908, na netu ga še nism najdu, če ga kdo zvoha plis povejte!!!!!:) >:D

fitipaldi ::

Kaj že obstaja kakšen update za 908?

lp

Tomay ::

Kje naj dobim firmware za dnever dvd-728k?
Na njihovi strani nikjer ne najdem, kje bi dol potegil.
Voodoo 4Ever

daks ::

Zivijo

Mene zanima, če je na DVD 908 sploh možno dodati-naloadati podnapise za divx filme. Ker jaz jih vidim samo pri DVD filmih, drugače pa nikakor ne.

lp

Alec999 ::

Podnapise boš videl tako da zapečeš CD/dvd tako kot v sledečem primeru:

MojFilm76.avi
MojFilm76.srt

tako bi se ti mogli podnapisi avtomatsko pognati.

Lahko pa jih preden poženeš film ročno izbereš in potrdiš (pod pogojem da jih v menu-ju vidiš).

Lp,
Alec999

daks ::

A pa se da tudi spreminjati velikost podnapisov, ker original so kar majhni. A se da uštimati, da bi prikazovalo tudi š,č,ž.

Hvala za pomoč
lp

Alec999 ::

Odvisno od čipa, ki se skriva v notranjosti MTK, ESS, Zoran SunPlus.

daks ::

Yo

Posnel sem par filmov na DVD in ko sem jih poskusal gledati na DVD playerju(denver 908) mi predvaja samo enega, ostalih pa ne. Takoj sem sel na računalnik pogledat, kakšnih formatov so filmi, pa so vsi istega formata. Kako bi preden posnamam filme na DVD ugotovil ali jih bo player sploh predvajal???

Hvala za nasvete

Akman ::

Živjo!

Tudi jaz imam podoben problem. Nikjer ne najdem FW za Denver DVU 1008.
Ugotovil sem, da naj bi imel Sunplus čip in posledično ni zaradi tega nikjer nobene posodobitve.

Tko, da bi prosil, če mi lahko kdo pomaga.

Zgleda pa, da bom še kar nekaj časa filme gledal brez šumnikov in z majhnimi podnapisi:)
Uživajte!

fitipaldi ::

Pozdravljeni!

A ve kdo kje bi dobu update za Denver 908


hvala

redzion ::

za denver dvu-1008 je updejt na:
http://www.denver-electronics.com/pages...

če pa kdo ve kje bi bil kakšen neuradni firmware za dvu-1008 in sicer z podnapisi, ki imajo normalen razmak in normalno velikost mi pa naj sporoči...

z zgoraj omenjenim updejtom delujejo šumniki čžš...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVB-T mpeg/4 snemalnik

Oddelek: Zvok in slika
458042 (4867) stefp
»

DVB-T digitalni sprejemniki

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
134050 (3292) drejko78

[DivXviD] Kateri Divx predvajalnik?

Oddelek: Zvok in slika
1531237 (14490) Stepni Volk

DVD Dvix DENVER 188

Oddelek: Zvok in slika
5911 (856) Stepni Volk
»

DVD predvajalnik Denver

Oddelek: Strojna oprema
61290 (1201) pivmik

Več podobnih tem