» »

undelete tool

undelete tool

cryptozaver ::

Glede na to da iskalo ne deluje :'( bom vprasal verjetno ze staro rec.
Potrebujem nek free tool za undelete. OS=XP. NAV ki je to opcijo imel sem zamenjal.

zvitorepec ::

Recover4all
HOWGH!

laguna1 ::

Pozdravljeni

Pomotoma sem zbrisal cca 200 gb podatkov na disku c, sedaj pa išče free tools za undelete tega diska. Poskušal sem že mnogo teh orodij, vendar imajo vse omejitve, recimo do 1 gb.

Ali obstaja free tools, da bi lahko undeleto cel disk. Imam še windovs xp.

Hvala za pomoč.
LP

kloko ::

laguna1 ::

Kloko, par teh sem poskusil, vendar imajo omejitve, kot sem že zapisal zgoraj.

Še kak program???
LP

videc ::

Recuva na www.piriform.com, ccleaner je tudi njihov produkt.

laguna1 ::

Saj tega sem poskusil, vendar lahko v free verziji undelitaš LE 100 MB.

Zato pa vprašam, da iz lastnih izkušenj o uporabi kakšnega free programa poveste, kateri program omogoča večje količine undeleta - jaz bi rabil za približno 200 GB.

Vem, da je na internetu tisoč programov, vendar vsi free imajo kot rečeno omejitev.

LP

matej_jack ::

Poglej še Recuva, mislim, da nima nekih omejitev za Home uporabo.

popster ::

Z operacijskega systema ki ga imas u uporabi boš bolj amatersko reševal podatke. Kar bi ti priporočal je da z unetbootin pripraviš en usb flash z linuxom, bootas, povežeš na net in instaliras&poženeš Photo rec.

dj_uro ::

ker se mi je pred kakšnimi dobrimi tremi urami zgodila ''nesreča'' s sd kartico na mobitelu, sem panično iskal vse možne rešitve... No, na koncu sem poizkusil s temi programi:
-recuva
-undelete 360
-photo rec
-recover4all
----------
lepo so izmenično našli 99% datotek...
vw-klub.si

laguna1 ::

dj_uro, pa je imela recimo recuva kakšno omejitev glede velikosti, ki jih lahko undelita. Sedaj sem pognal recuvo, pa bom počakal (piše 5 ur), pa da vidimo, če bo znala celoto, moralo bi biti tja okrog 200 gb, undelitat. Poročam jutri.

LP

dj_uro ::

lej, pri meni je ni bilo; je pa res, da sem recovery delal s 29GB (sd kartica 32GB)
vw-klub.si

videc ::

Recuva, vsaj mislim, nima omejitve. Enkrat sem 160GB disk reševal z njo.

laguna1 ::

Pozdravljnei

Poskusil z Recuvo, in res nima omejitve, je malce "nerodno" ker ne ohrani direktorijev, vse najdene faile vrže v en direktorij. Najde pa tudi dosti "smeti", tudi tiste izpiše, ki so neuporabni. Škoda, da ne moreš filtrirat, da bi lahko na enkrat izbral samo "dobre - excelent" faile za obnovitev. Pri meni jih je našel 190.000, od tega je recimo uporabnih cca 12.000 tisoč, je pa precej nerodno, da je potrebno vsakega posebej označiti, ali pa če označiš vse, kar je kot prej napisano, neuporabno.

Hvala za pomoč.

LP

Yacked2 ::

To je tako kot da bi šel nafto iskat z krampom in lopato, izklopi računalnik, bootaj forensic mode (http://docs.kali.org/general-use/kali-l..., priklopi svež trdi disk kamor boš reševal podatke pol pa akcija. Nemorš vse na istem disku delat, ker bojo rešeni podatki zameglili izgublene.
Korak naprej ni vedno ustrezen...sploh če si na robu prepada!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program za dobiti nazaj podatke iz izbrisane particije?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61167 (1021) opeter
»

Obnovitev datotek na sd kartici

Oddelek: Pomoč in nasveti
81980 (1839) fosil
»

[Windows XP]Opensource za povrnitev izbrisanih datotek

Oddelek: Programska oprema
5658 (613) Cold1
»

Nezgoda: zbrisal sem slike s SD kartice - kako jih dobim nazaj?

Oddelek: Programska oprema
51621 (1375) B0rg
»

Izgubljeni podatki v Windowa Vista

Oddelek: Operacijski sistemi
5944 (904) GeForce

Več podobnih tem