» »

hladilnik za gaficno

hladilnik za gaficno

nimitz ::

LP!!!

Kter hladilnik za graficno kartico Radeon 9800SE softmodano v Pro mi priporocate? ARCTIC COOLING VGA Silencer--> je ta hladilnik dovolj dober?

HVALA!!!
S.E.A.L.

Moonman ::

Tega imam sam na eni kartici in ga tudi zelo priporočam. Tih in učinkovit.


nimitz ::

Hmm..se pravi potem, da bo ARCTIC COOLING VGA Silencer opravil svoje delo dovolj dobro. Graficna se mi tako greje, da ne morem v winsih pri nedelu, pol minute drzat prst na drugi strani procesorja grafe, ker se opecem. Tako, da moram nekej ukrent. No ko smo ze glih pri hladilnikih: imam enga starga Zalmana(cel je bakren). Zanima me ker hladilnik je dosti boljsi od mojega zlmana(hrup me ne moti), ker nameravam kupiti nov procesor.
S.E.A.L.

Moonman ::

A to imaš zalmana 6000cu? Pahljačo?
Od zalmana je zelo dober model 7000, ali pa kakšen thermalright alx800, slk900a, slk947u, ...
Odvisno koliko si pripravljen odšteti za hladilnik.


nimitz ::

Ne vem ker model je ker mam skatlo v kleti. Mislm da mam 5500cu ce obstaja al pa 6000cu(pahljaca). Ker je najboljse razmerje med ceno in kvaliteto in da bolje hladi od zalmana?
S.E.A.L.

Alirio ::

v Malcomu prodajajo vulcano 10 za 2k! Hladilnik je bakren pravih velikosti za večino atijevih kartic. Hladi super! Meu ga je frend (Tom de long) na radeonu 9700. Zraven pa priporočam še hladilna rebra (bakrena) iz cool pcja.
lp.
Aliriol
Asus P5K, Intel 2 Duo E6750 2.66MHz, NV8800 GT EVGA Overclocked, Geil 2x1GB Kit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kolk je tole vredno

Oddelek: Kaj kupiti
191317 (1317) Daliborg
»

Gigabyte 9600 pro, izstisniti čimveč

Oddelek: Navijanje
51178 (1067) SepoX
»

kaj je tišje ?Arctic Cooling VGA Silencer rev.3 ali Zalman Heat-Pipe VGA ZM80C(+ OP-1

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
111216 (1122) QuickShot
»

Spet, Powercolor 9800SE?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704578 (3338) PCman
»

S čim hladiti(e) PowerColor RADEON 9800SE ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161496 (1265) MEDENA

Več podobnih tem