» »

Half-Life: Blue Shift

Half-Life: Blue Shift

ABX ::

Včeraj je prišla ven Half-Life: Blue Shift

Prvi ki jo začne igrat naj poroča

Za manj obveščene to je stand alone single player missions.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

hot-stuff ::

Nič posebnega, zelo kratka. Orozja so ista kot tudi vse ostalo.Zravn isota dobis se opossing force sam nevem al samo multiplayer al tud single mission ker sem ga ze dolg nazaj igral zato ga sedaj nisem instaliral.
Skratka zamudil ne bos nic oziroma sierrovci sedijo sedaj ze 3-4 leta na lovorikah originalne igre Half-Life.

Quake ::

Ali je za igranje potreben originalen Half-Life?

ABX ::

Stand alone = samostojna igra (ne! ne rabiš half-life igre)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

gkovac ::

kul... bo treba probat...

sicer pa mi je zaenkrat se najbolj vsec counter strike od HL nadaljevanj

lp,SuLc
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

JurijTurnsek ::

a je že vene..ja kul to
http://www.slatnaskejta.com

Blade ::

Hm, zadevo moram probat - me ful zanima.

Komaj čakam Half-life: Ninja (:D; vodil bos seveda tiste preklemano pametne nindze)

Se eno vprasanje: kako se kaj obnese tiste modifikacije, ki naj bi se poznale tudi na originalnem HL)

ajde

IR Babun ::

A je vredna de bi jo kupu, k sem originalnga in OF že tok prešpilov.

A je saj dalša od OF. Če ne še praznga CDja ni vredna
SCREW THE GOVERNMENT

hot-stuff ::

Ne celo krajša je od OP. Jaz sem jo končal v 5 ih urah tko
da ti vse pove o dolžini igre.

Blade ::

Heh, ravnokar sem končal OF, in moram rečt da zadeva ni pol originalne igre. Če je tko tud z BS, nej se mal nad sabo zamislijo.

Sej OF sam je zelo zanimiv, se posebi ker vodis tudi svoje kamerade, ampak je prekratka.
Spomnem se, da sem originalno verzijo igral več dni, pa še to ene desetkrat (easy, hard, noFSAA, FSAA :D).

Blue Shift bom neglede na negativne kritike igral in upam da bo vsaj kvaliteten ce ze ni dolg.

Aja, a kdo od vas igra Team Fortress Clasic, me ful zanima kako to deluje v živo.

Ajde

IR Babun ::

če je krajša od OF bi jih najraj tožu, to je kriminal, kupš špil po ga pa u enmu popoldnevu končaš!!!;((;((
Ga bom raj sam na en prazn CD za 120sit presnel
SCREW THE GOVERNMENT

Matty ::

Multiplayer je, in sicer vkljucen v OF (kar pomeni, da ce kupis ali imas ISO imas tudi multiplayer, RIP namrec ne vkljucuje OF).

Cd-key je isti kot HL. Drugac se pa pridruzujem mnenju hot-stuffa...

MATiCEK ::

No ja igra je kolko tolko OK!Grafika se vidi,da je že malo zastarela !!! Aja pa še to je bad, da sem v dveh dneh igral vsak dan po 2h in sem jo že končal !!! ZLO ZLO PREKRATEK ŠPIL :'(

Dzqint ::

Mah igrco sem igral in sem jo ze obrnu. Ne splaca se nakupa, saj sem jo obrnu v 3 urah neprestanega igranja. Bedn po dolzini, drugace je pa dober spil.

Vuco ::

Ej fantje ... a mogoce ker od vas ve kdaj pride Warcraft III vn ? Hwala

element ::

Ah, originaln HL sm obrnu, razni dodatki so pa kr' neki, pa se mi sploh ne da obračat. Preveč zastarelo... Jest dam rajš še mal keša zravn, pa nabavm kšn nov špil. :)) Sploh pa bi dodatki mogl bit po 3, 4 jurje, ne pa 6! Pa tud špili na splošno so (pre)dragi!

kn3z007 ::

Blade: jaz sem včasih igral TFC, potem pa lepega dne nisem mogel več inštalirati gor. Ga imaš mogoče ti še vedno? OF niti BS še nisem igral, si bom pa oboje presnel. Za 500 SIT dobit igro je že vredu, 6k SIT pa ne dam.
Ali kdo ve kaj je z TFC2?
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Blade ::

kn3z007: TFC imam, itaq pa ga dobis skupaj s popravkom 1016 (56 MB). Kar se pa tice tvojga problema - a ne mores instalirat, ali pa zalaufat?

Drugace se pa popolnoma strinjam s tabo, in ostalmu folkam tukaj...6k je mal prevec za tak dodatek, ki nudi premalo, pika.

lp

ABX ::

Jaz pa sem mislil da folk ki kupuje originale živi samo v risankah.

Ma ja, sej niste vi krivi če so vas mame takšne rodile.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

kn3z007 ::

blade: noče se inštalirati. pride do polovice in reče da je en fatalni error, potem me pa vn vrže. vmes mi še malo hl pokvari in moram vse skupaj še enkrat namestiti na mašino. Sem ugotovil, da je patch zanič. ne da pa se mi ga še enkrat dl-jat.
Aja blade tribes2 so ti dobra igra?
Lp
kn3z007

www.geneza.com

McHregec ::

Kupit original za samo 3 ure igranje? Odgovor je ne. Igra je tako kratka krajša od Opposing Force. Edina dobra stvar je da dobiš zraven še Opposing Force. Drugače pa igra SUX.
Destroyer Of The Worlds.

Blade ::

kn3z007: hm, en moj frend je mel podobne tezave, sam so izginile ko je se enkrat na novo instaliral igro.

Glede Tribes 2: sem slisu, ampak je ze prevec timskega dela - baje se bolj kot v TFCju. Ce bi imel kabl, bi organiziral klan ali pa kej podobnega, sam ga nimam :D

Dami ::

A gre Tribes 2 špilat tud prek LAN-a, al sam prek neta?
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

kn3z007 ::

blade: tudi jaz nimam (še) kablskega dostopa, pa sem dosti preigral na netu (Descent 3, Q3, Q2 CTF,...). tribes 2 je res čista timska igra. mene zelo vleče, da bi jo igral ampak ni interesentov. vsaj kakih resnih ne. če si za stvar lahko ustanovimo klan. poznam pa tudi dober prostor kjer bi lahko malo trenirali (telovadnica). igre, ki se mi najbolj dopadejo so Q3UT, Q2 CTF, ACTION Q2, Descent3, tribes 2, pa še kaka se bi našla. važno je, da se igra v timu.
Za HL pa ne vem. sem igro preinštaliral že šestkrat in je vedno isto.
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Vuco ::

No uglavnm jst sm si dons posneu Blue Shift z neta ... nc posebnga isti stvori ista orozja kokr prej, sm upal da bo bols, pa nazivce mi grejo te stvori, half life bi bil velik bolsi spil ce bi bli namest stvorov ljudje ! :(

McHregec ::

To si morte inštalirat Half-Life: High definition pack pa dobiš nova orožja nove znastvenike, varnostnike in zvoke pol je mal boljš. Aja ta se spremeni pr vsem pa navadnem hlju in of.
Destroyer Of The Worlds.

element ::

V HL je pa lih to point, da so pošasti in ne folk (vzdušje) :D.

Vuco ::

Jah mogoce je to res point HL-a, ampak men so kr neki te posasti, bols bi blo ce bi npr. teroristi zavzel to bazo in da bi hotl nardit kako biokemicno orozje al pa kj pa tko a ne ... pa tud zgodba kr neki pr temu blue shift, furas se z liftom u en sektor in zmanka elektrike al nek tazga in to je to ... in kr iz neba se pojavjo posasti ... eh eh ... sj bo :]

Blade ::

kn3z007: Hehe, tudi sam veliko stavim na timsko delo, ampak vidim da je tazga folka premalo.
Hm, klan je zanimiva zadeva, ima pa eno negativno lastnost - telefonski račun. Sam sem pred leti igral QW, ampak sem moral se isti dan ko je prisel racun nehat :D

Lahko se pa enkrat dobimo na netu - vsi ki spilate TFC ali kej podobnega.

Vuco: Probej igrat Counter-Strike - nazalost je samo multi-player, ampak sej se dajo boti dobit.

ajde

Dami ::

Tud men se zdijo ti alieni ful smotani (še posebn tista rakovica, k se ti v fris zabriše). 100x bolš je blo komandose strelat (velik bolša AI). Včeri sn končal blue shift....je prekratek, sam je ful dober (bolš od OP).
Don't worry about me. The bleeding is just the begining of a healing process.

kn3z007 ::

blade: se povsem strinjam. tudi mene je telekom pošteno udaril po denarnici. in to ne samo enkrat. sem potem moral uvesti sankcije na dostop do neta, zdaj pa čakam na kablski dostop. Če tudi tega ne bo do obljubljenega roka bom pač ADSL naročil. Za TFC je pa samo en problem: ga nimam več, pa tudi iz forme sem že padel. bi moral malo potrenirati. se pa lahko zmenimo. Zdaj si dl-jam Urban Terror za Q3. isto kot action q2. zelo dober mod. samo tehta svojih 70 MB. če ga imaš lahko odigrava kako partijo (če nimaš, ti lahko spečem na CD z vsemi dodatki).
Imam pa še eno vprašanje. Ali zraven blue Shifta dobiš tudi TFC in zadnji upgrade za HL?
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Blade ::

kn3z007: Tkole je. Zadnji Qukake ki sem ga igral je bil pradavni Q1, zato sem posteno zarjavel na tem podrocju (beri: adrenalinsko naziganje), moram pa tud povedat da niti jaz ne blestim v TFCju :D

Kar se tice CDja - upam da zivis nekje bliz Kranja :D, lahko pa se zmenva, pa ti bom prinesel se TFC + dodatke.


ajde

kn3z007 ::

blade: iz kje pa si točno? v kranju sem sigurno vsaj 1x mesečno. v kratkem planiram izlet tja (ne vem še kdaj točno), pa se lahko zmeniva.
Ali pa če boš ti kaj v LJ.
za quake pa malo potreniraj, tudi jaz se šele privajam. sem pa mnogo veliko navdušen nad modom (sniper je zakon). poglej še na ta link in če te bo zanimalo, ti ga lahko spečem na CD.
še HL: patche in dodatke z veseljem sprejmem.
Aja, še e-mail.
Lp
kn3z007

www.geneza.com

Blade ::

kn3z007: Scekiraj mail !

Hm, a kdo ve, ce bi se lahko dobu samo High Definition Pack, brez spila.

ajde

Starodavni ::

Sicer odpiram staro temo, ki datira v leto 2001, vendar imam problem.
Inštaliral sem Blue Shift, zadeva na XPjih normalno teče, a je ena motnja in sicer, ko premikam varnostnika sem pa tja je tak občutek, kot da bi se varnostnik nagibal v levo ali desno, odvisno v katero smer ga premikaš.

Je kriv FOV, saj naj bi bila težava na tem, ker imam LCD - WS monitor. Špil pa je bolj za CRT stvari?

Če je FOV, naprošam strokovnjake, da povedo natančen postopek, da ga spremenim. Dozdaj sem nekaj le o tem bral, a ne znam priti do tja : (

Hvala za pomoč, čeprav je igra za vas zanič in prekratka, amapk se ne obremenjujem, želim le normalen pogled brez nagibanja.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Half-Life

Oddelek: Igre
51063 (646) D3m
»

Half-Life 2 Episode Three (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
12319611 (10957) tt2
»

half-life 1

Oddelek: Igre
142067 (1527) PNG
»

Naj Igra !!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
10010356 (6597) Poldi112
»

WickedGL

Oddelek: Zvok in slika
191245 (975) Evil|One

Več podobnih tem