» »

ADSL - mrežna kartica ?

ADSL - mrežna kartica ?

hani ::

Imam ADSL, katerega preko switcha delim na tri računalnike. Dva računalnika imata Windows 2000 Milenium in zadeva dela kot je treba. Na enem računalniku pa imam Windows XP- professional in tam imam probleme.

Problem je sledeč:
Ko se povežem na internet mi explorer odpira strani zelo počasi ali pa napiše, da strani ne more odpreti, redko pa dela kot je treba.

Ko odprem omrežno soseščino imam tam Lokalno omrežje (broadband - Skystar2 kartica), Local area (mrežno kartico), 1394 za firewire
in ADSL.

Občutek imam, kot da bi nekaj motilo.

Zanima me, kje bi lahko našel podrobnejše nastavitve za Local area, kje in kaj se mora nastaviti, da bo zadeva delovala.

Spodaj imam poleg dveh monitorčkov, ki prikazujejo povezavo z intenetom še dva, pri katerima
je klicaj in če z miško grem na to ikonico mi napiše, da imam omejen dostop. Kaj je to?

Prosim vas, da mi pomagate.

hani ::

Prosim vas, pomagajte mi

sash ::

Če imaš instaliran SP 2 na WINXP mašini potem si pravilno nsatavi Firewall (če ne znaš drugače za za trenutek izklopi in boš videl če deluje normalno ali ne). PRavtako je bilo o tem že velio pisanega na forumu, tako da poišči malo po zgodovini

ps.
Pa to si zagotovo že prebtal >:D
--------------------
Think different...
TOROiD Group


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Local Area Connection. Status: limited or no connectivity???

Oddelek: Omrežja in internet
51583 (1518) esi
»

Pomoc pri povezavi na internet!

Oddelek: Omrežja in internet
211577 (1371) Zm3-D3n
»

računalnika v mreži

Oddelek: Pomoč in nasveti
401841 (1413) mte
»

Direktna povezava

Oddelek: Programska oprema
51183 (1130) Jakka
»

Računalnik ob zagonu 5 minut zmrzne,a je problem ADSL?

Oddelek: Pomoč in nasveti
241644 (1297) Urajmal

Več podobnih tem