» »

ATI-TV ter WinXP

ATI-TV ter WinXP

~Panter~ ::

No, moja punca ma to zadevo in nikakor mi ne rata usposobit. Na strani od ATIja piše, da zadeva ne podpira WinXP, slišal pa sem, da obstajajo neuradni gonilniki ki naj bi to zadevo usposobili, samo mi jih nikakor ne uspe najdt. Sem probal inštalirat Dscaller pa nič ne pomaga.
Je pa to stara zadeva, ki se mora priključit na neko ATIjevo grafilčno kartico.
A slučajno kdo to zadevo uporablja ali pa če kdo ve kje bi se gonilniki nahajal?
Hvala
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu

ricola78 ::

Jst sem imel ati allinwonder in so bili gonilniki kao tudi za xp, tuner je pomoje isti kot tvoj samo da je že prpopan na grafično. Mal je jeba, ker imaš najbrž na isa vodilu in je to težko instalirat na xp-jih. Pozanimaj se mal na kakšnem forumu od www.rage3d.com, ali pa poskusi instalirat kr diverje od allinwonderja. Meni je sicer delalo, vendar ni blo ttx-a, pa ni blo isto dobro kot na 98. Če ne potrebuješ nujno xp-je pač naloži 98.

ricola78 ::

Sem poiskal n rage3d in našel rešitev, če imaš seveda isa kartico.
Premalo si opisal sistem!!
link do resitve
It's nice to be important but it is more important to be ... cool or smth.

~Panter~ ::

Ja, pozabu sm napisat da je to tuner na ISA vodilu, sej mislm da je bla zadeva delana samo na ISA vodilu
ATI-TV
Bom še dons letu ke pa probou tole navodilo, hvala.
Pa sporočim rezultat!
Pogum ni odsotnost strahu, je le sodba, da je nekaj drugega pomembneje od strahu


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne dela mi internet

Oddelek: Pomoč in nasveti
5879 (775) amigo_no1
»

TEŽAVE??? Stari PCI na novi PCI

Oddelek: Pomoč in nasveti
101548 (1355) amigo_no1
»

Vse o 3dfx Voodoo grafičnih karticah. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
575433 (4503) mtosev
»

ISA hitrost?

Oddelek: Strojna oprema
71077 (1040) Brane2
»

Katero zvočno kartico?

Oddelek: Kaj kupiti
5995 (866) govno

Več podobnih tem