» »

problem z umax skenerjem

problem z umax skenerjem

GripTape ::

Od prijatelja sem si sposodil skener UMAX Astra 200P (na lpt vratih).
Vse je delalo normalno, dokler se ni kar naenkrat lučka s senzorjem (tista ki se premika gor in dol da skenira list) ustavila na mestu!!
Ob izklopu in vklopu iz elektrike se se vedno ne premakne, zanimivo pa je, da luc gori normalno, le premikati se noce...
Driverji v windowsih pravijo, da skenerja ni oz. je z njim nekaj narobe.

Se je komu ze zgodilo kaj podobnega?
Mogoce kdo ve, kje bi znali pri nas servisirati umax?

hvala in lp

tonic ::

razsravfaj ga, pa mu probaj sam zapeljat lucko na "nulto" mesto

pomoje je en senzorcek za premikanje crknil, se zataknil,...

minimetro ::

Dvomim, da bo kej. Kolkr poznam te Umax skenerje, jim doskrat čip crkne. Čist tko čip pa stane 15K tolarčkov. Zato raje razmišlej o novem skenerju.8-O
Gone whit the wind

Mravlek ::

Hmmmm....tudi jaz mislim da mu ni pomoči......pokliči na JAE oni so uvoznik za slovenijo......Ja samo se eno vprasanje? Kaj nima ta scaner zadaj ključavnice za zaklep mehanike ob transportu....a je ostal mogoče zaklenjen???
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

GripTape ::

hmm ja, na zalost ras vse bolj kaze na to, da je s skenerjem konec.
Zadaj nima nobene kljucavnice, vse skupaj zgleda narejeno zelo na "cheap".

malinavc ::

griptape: z njim je konc, moj frend je mel ćisto isti problem z istim skenerjem, sam de njem se je zgodil k ga je mel 2 tedna in je seveda mel garancijo, pelu ga je nekam v Ljubljano, po kakem tednu ga je dubu nazaj, spet delu, nevem če stane un čip 15k sit, sam on je rekud e so mu oni rekl de če gre kupovat tako stavr novo de pride skor tolk k nov skener, sam on je kot sm že omenu mel garancijo! Jst mam isti skener že 1 let sam de je na USB portu pa dela brez problemov (tok, tok, tok po lesu)
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Mravlek ::

......ja zgleda da ga bos moral pokopati in to z vsemi časti.....no tudi jaz mam umax-a samo je se starejsi 1220P. Tudi z njim nisem se mel nobenega problema.....zatorej prisegam da je umax se vedno na vrhu za majhen dnar......in to velja za vse da nihče ni popoln......slava mu in naj počiva v miru tvoj primerek.....mogoče pa si je zaslužil :)
V čem je bistvo življenja? Ups...bistvo računalnika! To je zdaj vprašanje?

MadMax ::

Tolazi se s tem, da ti je crknila poceni zadeva. Meni je namrec brez razloga odpovedal poslusnost HPjev pekac:'(

Drugac mam pa UMAX 2100U skoraj odkar je prisel na trg, pa je se kar poslusen... Ups, da me ne bo slisal:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Enostaven program za scaner?

Oddelek: Programska oprema
172533 (2209) Racunalnik
»

UMAX Astra 2400s

Oddelek: Programska oprema
101061 (936) Azrael
»

skener umax astra 610S

Oddelek: Strojna oprema
51001 (961) jurre
»

Problem s skenerjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
6848 (809) ali3n
»

Res hud problem!

Oddelek: Pomoč in nasveti
51228 (1031) Ribicija

Več podobnih tem