» »

Win98 in USB

Win98 in USB

Matty ::

Nameravam kupiti USB key, s katerim bi prenasal podatke med racunalnikom, ki ima instalirane Win98 (tukaj NE morem instalirati nobenega drugega operacijskega sistema!) in drugim z WinXP.

No... grem v trgovino (eno v LJ) pa vprasam... In imajo ugodno ponudbo, pa vprasam ali obstajajo driverji za Win98. Prodajalec me pogleda, rece... instaliraj si WinXp pa ne bos imel problemov... Ok si recem, zal pac v sluzbi nimam proste izbire... grem k njegovemu kolegu in ta mi rece, da rabim vsaj Win98SE, saj Win98 ne podpirajo USB sploh!!! Malo prej pogledam na netu od tega proizvajalca, in obstajajo driverji za Win98...

Zdej pa... kaj je tukaj res? Podpirajo Win98 USBje? Npr. sodelavec ni uspel instalirati Lexarjevega USB keya na Win98, jest sem gledal za Kingstonom (obstaja driver za Win98, ni nobenega govora o Win98SE)... Ima kdo kaksne izkusnje s firmo, ki jo prodaja Mlacom - Super Talent Flash.

Se opravicujem ce je tema ze bila, vendar iskanje zal ne dela...
  • spremenil: Matty ()

Sami ::

Meni je seveda USB deloval že na Win 95:D , ko kupiš moraš zraven dobiti driverje ali pa jih najdi na netu na proizvajalčevi strani, moralo bi delovati, preverjeno.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Pyr0Beast ::

Mora delat.
Prodajalcem pa dol visi zate. USB dela od 95 naprej, sam s tem da ma win 98SE boljšo tehnologijo in ti prikaže kartico kot disk. :D
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

harvey ::

Dalo se je uspobit USB že na win95, samo danes najti tiste popravke in update je kar huda preizkušnja, če so še kje na MS strani ali pa na kaki disketi/CDju.

Win98 bi skoraj moral delat, win98SE veliko bolje.

Znajo pa biti problemi s čipi za podporo USB (na matični plošči) zanamke VIA in kompatibilnostjo nekaterih današnjih USB naprav (modemi, jetflashi, foto..). Podoben primer sem imel z EiconDiva ISDN modem ter z BT /bluetooth/ preko USB. Na win98se je vedno nekaj javkalo. Na win2000 dela normalno, vendar je BT zadeva precej bolj problematična kot USB key.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Win 10 namestitev

Oddelek: Pomoč in nasveti
394367 (3460) ST-777
»

Nov računalnik in WIN98SE

Oddelek: Pomoč in nasveti
291936 (1580) Azrael
»

Windows 98 -stabilen ali ne ??

Oddelek: Operacijski sistemi
171497 (1188) delfinus
»

Operacijski sistemi[splosne izkusnje] (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
606284 (5178) LordWorm
»

Kabelski modem-driverji

Oddelek: Omrežja in internet
151141 (939) segedinar

Več podobnih tem