» »

Miška - nastavitve po resetiranju

Miška - nastavitve po resetiranju

neres ::

Imam usb optično miško Logitech, ampak isti problem sem imel že z dvema prejšnjima miškama drugih znamk.


Problem je da ko resetiram prenosnik mi ne upošteva več nastavitev o številu vrstic ob premiku koleščka(scroll x-number of lines...).
Vedno ko na novo zaženem računalnik mi premika za ENO vrstico, tudi če sem imel prej nastavljeno na TRI.
Ostale nastavitve(npr. hitrost kurzorja) pa delujejo kot pred resetiranjem.


Kar je novega pri tej novi miški(oz. njenem driverju) je, da tokrat po resetiranju še vedno PIŠE 3 vrstice, dejansko pa premika za 1 vrstico in moram spet spreminjat v nastavitvah.


Prenosnik Acer Aspire 1353LC, Windows XP SP1.


Za pomoč se vnaprej zahvaljujem.

trek@s ::

Meni se je dogajalo enako! Z njihove srani sem potem potegnil novejše drajverje za to miško, zdej je pa vredu.

neres ::

Sem se medtem tudi sam ukvarjal z driverji...

V glavnem: če imaš inštalirana oba driverja, od miške in od touch pada(Synaptics) potem ne dela. Tazadjni Logitech driver ob inštalaciji avtomatsko zbriše driver od touch pada.

No potem sem pa le našel en driver od touch pada, ki deluje z miško. Ampak žal ta driver(najnovejši) nima več opcije za nastavitev števila vrstic, vse ostale funkcije pa ja, čudno. Pa mimogrede: če na miški skače za 3 vrstice, s touch padom(srednjim gumbom) skače za 6...kr neki.

neres ::

Ok, ker mi zadeva ni dala miru, sem še malo raziskoval in končno našel PRAVO rešitev:

Zadnji driver od touch pada(brez tega ne gre, ker sicer ne delajo vsi gumbi) in NOBENEGA driverja za miško.

Tako sedaj dela kot je treba in spet imam vse opcije. Aaaaaaaahhh:))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hp 6730s bluetoot

Oddelek: Pomoč in nasveti
8617 (360) tiltech
»

blondinka kupi MSI U90

Oddelek: Pomoč in nasveti
111317 (1128) Zheegec
»

Problem s SetPointom!

Oddelek: Pomoč in nasveti
71405 (1229) robotek87
»

Grozen touchpad problem na prenosniku - ne vem več kaj!

Oddelek: Strojna oprema
52230 (2017) Percusso
»

FUJITSU SIEMENS, Amilo L1300

Oddelek: Kaj kupiti
151073 (975) billy

Več podobnih tem