» »

PII

PII

CCD ::

S Pentiuma 133 bom prešaltal na PII 266MHz, pa me zanima, ker cooler bi bil najboljši in do kolk bi (če lahko) dotični procesor lahka navil na Legend V matični.

Hvala, LP

CCD ::

Resno mislim.

McHregec ::

Verzija box procesorja pol kr una zraven uporab. Pa oglej si trik Slot 1 hack najdeš ga pod triki. Če pa ni nobenega dobrega venta zraven pa pejt kupit enga Slot 1.
Destroyer Of The Worlds.

alien-w ::

če ti bo matična podpirala spreminjanje FSBja, bos lahko navil na 300 (75fsb), 333 (83fsb) ali 400(100fsb). Če ti bo zadeva zdržala seveda. S slot1 hackom bos lahko dal kvecjemu na 400, samo je precej majhna verjetnost, da bo delal.

Jebiveter ::

Moj frend pa en drug problem! Procesor PII-233 mu sicer dela na 112 FSB (original 66) sam ga na visjih FSB jebe voltaza jedra in IO! Njegova plata je EPoX EP-61BA??? neki tazga in sploh ne podpira spreminjanja voltaze! Vem, da sem na eni strani vidu, kako se da na vsaki plati spreminjat voltazo sam sem pozabu kje! Anyone?
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Binji ::

Pine treba prefarbat. Probaj na netu najt (jst sm najdu v 5 sekundah) drugace ti pa lahko ene 2 strani poslem (sam je za celerone1 opisano)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

Shadowman-x ::

P-II 266 na 4x75-stabilno; karkoli bo višje pa se bo treba močno, močno potruditi, da bo stabilno, saj deluje na 2.8V in proizvaja ogromno toplote.
Bolje vzeti Celerona 366 pa ga naviti na 550 MHz, pa še cena je približno enaka.

EvilK|NG ::

Za voltage slot 1 hack mors pofarbat 4 pine!!pa nebo vec jebala voltaza
Play your Cards Right !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

spaka od celerona na plošči vtaknjeni pravokotno na osnovno ploščo

Oddelek: Navijanje
151183 (985) vise
»

P2 266 Mhz

Oddelek: Navijanje
15900 (759) A.J.
»

Bo ali ne bo to je sedaj vprasanje! 350>500?

Oddelek: Navijanje
191049 (825) EvilK|NG
»

Kako naviti PII procesor...?

Oddelek: Navijanje
161218 (996) VASkO
»

SLOT 1 hack?

Oddelek: Navijanje
91032 (856) AvAkI

Več podobnih tem