» »

kater hladilnik naj kupim???

kater hladilnik naj kupim???

dem3 ::

rabim nasvet za nakup novega hladilnika (ta je preeeglasen)... torej rabim enega v bistvu neslišnega in za zmerno ceno... računalnika nimam navitega tko da s pregrevanjem ni problemov...

Sami ::

Aha zanimivo, lahko vsaj poveš kater proc imaš, pa naj te spomnem da drugič uporabi iskanje.
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

smilyxx ::

Gorenje dela dobre hladilnike, dobiš vse velikosti pa za vsak žep :P :P
Ontopic: poleg tega da poveš ker procesor imaš lahkouporabiš še en zlo supr dupr fićr k ga ma slo-tech in se mu reče ISKANJE.
Save water.
drink beer.

BluPhenix ::

Ma glej, jaz sem se vceraj malo sprehajal po merkurju in sem pogledal tudi malo hladilnike. MIslim svasta kaj dobis danes. Po daljsem ogledu mi je bil najbolj vsec en Whirlpool. Zadeva je zakon. Ima dvojna vrata, 3 posode za zelenjavo in sadje, en del je namenjen quick-coolingu, da hrana ohrani okus. Neverjetno aja in se ice maker je imel na vratih. Mislim, da je to definitivno ena boljsih varjant, sicer ni najbolj ugoden, ampak je tak, da bi ga kar vzel domov.

Če si pa slučajno mislil na CPU coolerje pa je vse povedano tukaj: http://www.slo-tech.com/script/forum/isci.php

Zgodovina sprememb…

QuickShot ::

LOL smily se je samo hecal glede hladilnikov Gorenje:D

Drugače pa ISKANJE

BluPhenix ::

Ja LOL Quickshot .... emm moj reply je bil namenjen dem3ju :)

Pac sem cloveku odgovoril, preden bi prebral druge poste. Potem sem jih prebral, ampak sem vseno pustil tudi mojega.

Ja, vsi smo ze predlagali iskanje. :)

Geo ::

Jaz sem zadnic v merkurju videl ene super hladilnike od Siemensa ,ki delujejo na pentan in ne na nevarne pline ,ki zelo,zelo unicujejo ozon! Drugace pa ne verjamem ,da od Gorenja hladiniki laufajo na pentan,nism pa sigurno, ni bilo posebej poudarjeno:D .

No to je res da bi lahko uporabil insaknje in da ena tema pred tabo glih govori o tem samo vse eno ti bom pomagal. Ce hoces tisino si nabavi kaksnega Zalmana ti so zelo znani po tem da so tihi ali pa nov Thermaltakov Silent tower lahko pa das kaka rebra gor na porcesor pa en vlek 120mm fan gor!


Jaz sem ti malo napisal o hladinikih za procesor, ker nisem vedel kaj hoces kajti nisi napisal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Geo ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

slo-tech iskanje

Oddelek: Slo-Tech
91570 (1219) Thomas
»

Mere vodnega bloka

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91149 (1023) steev
»

A kdo ve kako odpret mdf file????

Oddelek: Programska oprema
92024 (1778) BaRtMaN
»

problemi z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
7892 (835) Opkow
»

Kaj inštalirati: Windows 98 SE ali ME?

Oddelek: Pomoč in nasveti
131145 (848) gunserman

Več podobnih tem