» »

Problem s PCTV Rave tv tunerjem

Problem s PCTV Rave tv tunerjem

`DoC ::

Lep pozdrav!

Že velikokrat sem se spopadal z raznim hardwear-om, ampak še nikol me ni nič zafrkavalo tako kot tale Pinnacle PCTV Rave TV tuner. Kartico dobim od prijatelja, ki mu preverjeno deluje. Veselo jo zataknem v režo, grem v Windowse (XP + Service Pack 1) naložim priložene gonilnike na original cd-ju, in ko se že hoče namestitev gonilnikov dokončati, Okna preprosto zmrznejo, in samo hard reset pomaga. Poskusil sem naložit tudi BTWMD driverje (3rd part, ki so bojda odlični) amapk tudi ti pri instalaciji zmrznejo. Poskusil sem domala vse, na novo formatiral system, menjaval PCI rež, ampak prav nič ni pomagalao. Tako da nimam pojma kaj bi še lahko nardil da bi zadeva delovala. Zanima me če je imel že kdo podobne izkušnje…

Hvala za pomoč!

SISTEM:
ABIT NF7-S 2.0
Barton 2500+@3200+
768 MB Corsair VS
80 GB Maxtor
Radeon 9800 Pro
Modem 56.600
CD-RW LiteOn
DVD Pioneer
+°´°+,¸¸,+°´°~What We Do In Life, Echoes In Eternity~°´°+,¸¸,+°´°+
  • spremenil: CaqKa ()

videosony ::

Zamenjaj matično!

Jaz sem imel problem z PINNACLE STUDIO DC10 video kartico. Ma probal vse kar sem se spomnu, ampak nikoli ni delalo kot mora. Tudi formatiranje ni pomagalo. Zamenjaj matično stvar deluje OK. Pokvarjena pa ni bila matična in ne video katica pač pa ni bilo kompatibilno med sabo.
Aja prej sem imel ABIT SD-7 533 (SIS chipset) zdaj pa ASUS P4-PEX (intel 865 chipset).
Upam da ti bo v pomoč.
lp Boštjan

Wox ::

Ja mene je tud ta PCTV Rave zezala. Zezal je IRQ. Pomagalo pa je menjavanje PCI rež. Zdaj jo mam v ta drugi reži od spodaj navzgor. Mam pa Abit NF7-S Rev. 1.2.

suntrace1 ::

Tudi jaz sem zamenjal režo, imam pa Epox rda8+ nF2

globoko grlo ::

jest mam tut abitko nf7-s 2.0, pa tudi pinnacla in mi čist ok deluje, se mi zdi da tudi rež nism menjal, mam pa 5.5 driverje, pa xpsp1

Tilen ::

Kaj mi torej svetujete v tej temi ? :\
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ping ::

Spock83 ::

A kdo slučajno uporablja Nvidine driverje za čipset Nforce2?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A ima kdo asus a7v600-x matično ploščo ? in

Oddelek: Pomoč in nasveti
131173 (985) amigo_no1
»

Pinnacle PCTV revealed (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
536933 (4869) maxy
»

OCZ ddr booster ..

Oddelek: Strojna oprema
471531 (949) MEDENA
»

Alternativa za Epox8rda3+

Oddelek: Kaj kupiti
101057 (886) Volta
»

Problem z NF7-S rev 2.0 in 2*512 Twister Pc3700

Oddelek: Pomoč in nasveti
81111 (1047) Wad@

Več podobnih tem