» »

samsung 959NF ali 997DFX

samsung 959NF ali 997DFX

Elvoo ::

Kateri od teh dveh monitorjev priporocate
SAMSUNG 959NF 62000 SIT
SAMSUNG 997DFX 50500 SIT

Prebral sem veliko postov in tem o samsungu 959nf vem da ga vecina hvali kot eden bolsih monitorjev, pa me zanima ce je res toliko boljsi monitor in a se res splaca za njega dat 10000 SIT vec kot za 997dfx

Zanima me tudi ce je res toliko bolj kvalitetna slika kot pri drudig monitorjih.

Uporablaj bi pa predsem monitor za igrce in filme.

suntrace1 ::

Za monitor se vedno splača dat mal več. Sam imam ta monitor in je bil takrat 85k, ni mi žal, delam na njemu vsak dan po 5 ur in ga je sama hvala. Flat screen je dosti boljši od ukrivljenega, jaz ga ne bi menjal, prej vse ostalo.

lp

ricola78 ::

Zadnje čase so pošiljke 959NF zelo slabe. Sam sem imel enga, ki sem ga vzel prek mimovrste in je mel mal megleno sliko posebej v levem zgornjem kotu. Sem ga nesel zamenjat, pa so imeli še enega, ki so ga ravno dobili in sem ga stestiral na licu mesta in opazil grde sive nacpične črte na levi strani. Pol sem pa reku, naj mi da kr denar nazaj in niso nič komplicirali. Raje sem na starem samsung700p, ki ima mnogo ostrejšo sliko, sicer sem dal pred 7-mimi leti 140k SIT. Meni osebno je delovala slika na 997DFX slika bolj ostro, čeprav so barve bolj žive na 959NF.
Po moje se ti splača kupi kakšn IIyamo za 20k več, boš definitivno bolj zadovljen.

Odločitev je pa vedno tvoja.

LP

Elvoo ::

Sem ze tudi gledal iilyamo in philipsa 109p40
sam sta mi malo predraga ker ne potrebujem monitorja za neko profesinalno rabo
pa tudi ceno so dokaj velike (prevelke za moj zep).

Tako ce bom vzel samsunga 959NF ga mislim stestirat ce ne mi bojo denar vrnali nazaj
sem bral prejsne poste kjer so omenjali te tezave.

mazy ::

js mam 959NF kupljen prek 2mescim pri mimovrste ko je bil 15% discount. najboljsi 19" monitor ka sm jih videl (seveda ne stejemo lcdjev). barve so super, ostrina je dobra in dela skos na 100Hz da tut učke tulk ne trpijo.

Jochaan ::

Jst mam 997DF pa ti lahka rečem samo : "KUPI GA !!!"
Asus P6T V2 Deluxe, 850W, Intel i7 920 2,66Ghz
Corsair DDR3 2x 4 GB, WD 500GB SATA
Sapphire Radeon HD 5770 1 GB

dwinxp ::

Jst mam 959NF ze 2 leti zdej. Pa ti lahko recem, da trenutno nisem se zasledil bolsega monitorja na trziscu. Res ful ostra lepa slika, barve so enkratne. Ce si pa prestas iger je to res monitor zate!! :D :D Vsaka cast Samsungu! 0:)

Elvoo ::

Ja vem da je dober monitor samo skoda ko ga v sloveniji ne mores nikjer dobiti
ker ga po vecini nikjer ne prodajajo (aki pa ga imajo samo na ceniku);(

Tak da sem si narocil philipsa 109p40


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater CRT monitor? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
675856 (4764) Tilen
»

kateri 19' crt monitor

Oddelek: Kaj kupiti
341943 (1464) Matev
»

Kupujem nov 19" CRT monitor (visji razred) - potrebujem vasa priporocila

Oddelek: Kaj kupiti
392462 (1761) glinik
»

Kateri 19'' CRT predlagate

Oddelek: Kaj kupiti
241633 (1225) ]_g_]
»

Vprašanje za monitor experte

Oddelek: Pomoč in nasveti
241844 (1378) Muflon1

Več podobnih tem