» »

isce se portalni sistem

isce se portalni sistem

uros678 ::

Pozdravljeni!

Torej zbiram predloge, kateri portalni sistem naj uporabim..do sedaj sem uporabljal xoops, ampak nas hosting provider je presaltal na php5 in sedaj xoops in xoopsgallery ne delata vec najbolje oz. mata probleme....torej iscem nek portalni sistem, ki podpira php5/mysql, razlicne teme, fajn je ce se lahko vanj implementira galerija, ki prevzame temo glavne strani, pa seveda da je v slovencini....ce mate kake predloge, ki vse to izpolnjujejo pol kar na plan z njimi...:))

lp,

uros

EMET ::

uros678 ::

hvala za odgovor...ampak jaz iscem kompleten sistem... v bistvu nekaj takega kot je xoops in xoopsgallery, ampak za razliko od xoopsa mora ta drugi podpirat php5...

ma kdo kaj izkusenj z post-nuke in mogoce e107...obstajajo kake galerija za te zadeve, ki se dajo integrirat v portal, da zgledajo isto (barvno in crkovno) kot recimo main page??

lp,

uros

atlet ::

Enostaven program za fakturiranje -> www.quibi.net

Sergio ::

Ce imas podporo za python:

www.plone.org
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Elemen_T ::

Vse bolj se nagibam k e107.
Docela sem preizkusil mnogo CMS programčkov in zaenkrat sem se zelo navdušil nad omenjenim...zadevo takoj poštekaš - vse strukture filetkov, koda je pisana jasno in orientirano - patent grafičnih tem je superioren.
Skratka - 1A.

Glede galerije - tu imaš t.i Plugine - med drugimi tudi coppermine gallery.
Kaj še češ? :)

Kar se pa PHP5 podpore tiče, pa vprašaj na njihovem forumu-lokalni programerji ti bodo z veseljem pomagali.

Gandalfar ::

kaj pa ce pocakas 14 dni, malo zatezis xoopsu in bodo popravili napake?

uros678 ::

hvala za odgovore....mislim, da bom poskusil z e107.... bom videl kak kaj gre to.... drgace pa bo xoops tudi podpiral php5 samo kdaj bo se se ne ve... skoda...

lp,

uros


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

e107 slovenski jezik

Oddelek: Izdelava spletišč
175137 (3798) PiyoniR
»

izdelava portala - najboljša skripta?

Oddelek: Izdelava spletišč
362264 (1655) Looooooka
»

e107 spletni portal težave in rešitve...

Oddelek: Izdelava spletišč
321965 (1290) pitagora
»

Primerna php skripta za planinsko stran

Oddelek: Izdelava spletišč
171650 (1420) overlord_tm
»

Portali?!?

Oddelek: Izdelava spletišč
423068 (2218) gregy

Več podobnih tem