» »

CD-R snemanje?

CD-R snemanje?

unfk ::

Zivjo!

Mam en bl smesn problem sam ok. Vceri sm na cd snemov ene podatke..ene slike pac in mi jih je posnel normaln. Snemov sm v programu nero express. Pol sm pa dons hotu pac neki dosnet na cd se ene par slik pa sm spet sou u nero express. Tm mi je pokazal pac mal zameglene prjsne podatke na cdju une k sm pa jz dosneu zravn pa pac z jasnimi crknami. In je vse normaln posnel na cd. Pol sm pa cd prnesu na drug rac. in mi je tm pokazal sam te slike k sm jih dosnel..unih starih ni blo nikjer?sm probu se na parih cdromih povsod isto..ampak presnet ni mogu ker je cdr?ni rw..se da to kuko nazaj dubit?al kuko?hvala za odg.:)

JOKER ::

Samo, tvoja slovenščina je pa na psu.
A si potem drugič, ko si dosnemaval slike označil "nadaljuj večsnemanjski disk" ?
Da se zgodit, če tega nisi označil in si dodal nove slike, da imajo ta nove prioriteto in ti ta starih ne bo pokazal. Nero ti jih je pokazal bolj zamegljene, kar pomeni da ti je pokazal podatke ki so že na pllošči, ta nove pa je prikazal normalno. Če se ne motim celo ta stare slike so ikone z križcem!
Kaj ti je storiti ? Če jih tvoj CDRom ne prikaže potem vtakni ploščo v pekač in z njim presnami slike na HD od tam pa potem na nov CD. V primeru da to ne bo šlo, se mi pa zdi, da ima Nero celo neki reševalec CD-jev.Se mi zdi "popravi bazo podatkov" .
Upam, da sem ti kaj pomagal. Probat ni greh.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()

All ::

drugač pa iso boster

unfk ::

iso boster? lahk poves mal vec?

Han ::

IsoBuster vidi vse posnete seje na plošči... Označi želene slike, desno klikni in izberi extract...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

CD Audio - Nero

Oddelek: Pomoč in nasveti
102972 (2858) teidy
»

Ali je možno?

Oddelek: Pomoč in nasveti
5973 (812) Duhec
»

reševanje podatkov s cd-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
111399 (1105) andi5
»

Kako posneti ISO file na DVD ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
72591 (2487) joeblack
»

Prosim za pomoč pri nero-tu

Oddelek: Pomoč in nasveti
152045 (1900) pepek11

Več podobnih tem