» »

Kako spremeniti PDF v DOC format?

Kako spremeniti PDF v DOC format?

Jinxy ::

A kdo ve za kaksen programcek, ki bi convertiral navaden PDF file v wordov DOC format, pri tem pa bi se po moznosti ohranile razne strukture, tabele in podobno?

NUJNO rabim, hvala !!!

Hammer123 ::

Da na odpiram enake teme:

S čim bi lahko pretvoril .pdf v .doc oz. .xdoc?
Pdf to word converterji so bolj za en k.

king67 ::

Adobe Acrobat, Abby Fine Reader... Je pa pri vseh težava z ohranjanjem izvirne oblike (vsaj z bolj zahtevnimi strukturami).

lp,
King67

WarpedGone ::

A kdo ve za kaksen programcek, ki bi convertiral navaden PDF file v wordov DOC format, pri tem pa bi se po moznosti ohranile razne strukture, tabele in podobno?

Žal si želiš praktično nemogoče. V navadnem PDF fajlu ni nobenih takih struktur, so le pike. Če maš srečo najdeš kakšno "neoblikovano" črko, to je pa tudi vse.

Pdf to word converterji so bolj za en k.

To je le nujna posledica zgoraj opisanega problema, ki je po 10ih letih še vedno precej enak.
Zbogom in hvala za vse ribe

Mipe ::

S kakim OCR programom boš imel več sreče. PDF-ji so namreč v bistvu slike.

momentum ::

To ni res da so PDF-ji slike. PDF je u bistvu paket različnih objektov zapakiranih v en dokument. Ti objekti so lahko tekst, fonti, slike, digitalni podpisi, ipd... Lepo strukturiran PDF bo imel notri tekst in pripadajoče fonte, da ga je možno prikazat kjerkoli v enaki obliki. Od tukaj tudi ime "portable" (document format). Microsoft XPS format je npr. zelo podobna stvar, s tem da je še enostavnejši - je navaden zip file ki vsebuje objekte (lahko ga preimenuješ in odzipaš :-)).

Problem pri konverziji je to, da ne veš kaj bo tvoj PDF vseboval. Lahko ima notri samo slike, lahko pa poln tekst s pripadajočimi fonti. Tko da... konverzija bo težka stvar, sploh če pričakuješ da boš iz vseh dokumentov lahko dobil ven tekst. Če so v dokumentu zapakirane slike, ti ostane samo OCR.

Hammer123 ::

Adobe in Abby sta tudi oba počepnila.
Problem sem rešil s programom Nitro Pro 7. Res presenetljivo dobro skonverta datoteke.

Lp!

Ericssony ::

Novi Word 2013 ima možnost odpiranja PDF datotek.

stb ::

LibreOffice (in pred njim OpenOffice) odpira in shranjuje PDF datoteke že nekaj let.
http://www.libreoffice.org/features/ext...

Verjetno pa lahko pride do kakšnih odstopanj pri izgledu.

ST-777 ::

Hammer123 je izjavil:

Problem sem rešil s programom Nitro Pro 7. Res presenetljivo dobro skonverta datoteke.

O programu Nitro Pro 7 je na forumu chadwicksean zapisal tole:

"Pros
works ok if you pay 80 bucks every year....
Cons
will destroy your system...will corrupt your ms word install...do not buy...do not download. You will spend endless hours hacking your regjistry trying to get rid of this crap software.
Summary
virus!"
http://download.cnet.com/Nitro-Pro-32-b...

Hammer123 ::

ericssony:
-sem poskušal malo, vendar mi je preveč popačil
stb:
-kako kvalitetno je convertanje?
ST-777:
-po tvojem postu sem ga odstranil in ni bilo nobenih problemov. Nato sem ga nazaj naložil, vse deluje kot mora.

Lp!

Invictus ::

Imas tudi online konverterje.

Uploadaš PDF file in ti pošljejo word file po mailu.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Hammer123 ::

So bili moja prva izbira, samo so preveč popačili vse skupaj.

Wolfox ::

Nestojte nic pobirat z neta, ker imate online converterje pdf to doc.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PDF to WORD

Oddelek: Pomoč in nasveti
173284 (2452) b3D_950
»

Kopiranje PDF datoteke

Oddelek: Pomoč in nasveti
5759 (670) Twix
»

PDF zoprna težava s šumniki

Oddelek: Pomoč in nasveti
71617 (1383) greencorn
»

pdf format - problem - nujno :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
142073 (1751) Azzi
»

zaklenjen pdf => doc

Oddelek: Programska oprema
51833 (1737) dzinks63

Več podobnih tem