» »

Problem z mikrofonom

Problem z mikrofonom

Dark|Productions ::

Najprej hvala usem, ki si boste vzeli cas da pogledate in preberete moj problem.

No moj problem z mikrofonom( slusalke z mikrofonom, slusalke delajo) je nastal,
ko je moj prikupni 3 letni bratec nekaj ponesreci brisal ali nekaj saril ko me ni bilo.
Stvar je taka da niti enega izmed mikrofonov razen takih ki so primerni za karaoke mi moja kista ne sprejme,
kar seveda zelo otezuje moje delo pri katerem je nujna zvocna povezava s stranko in je zelo zamudno
to dvigovanje mikrofona itd.

Upam da mi boste pomagali in dali resili eno izmed mojih trenutno najvecjih tezav.
Hvala vam!
Dark|Productions->Webdesign Company

EMET ::

načeloma slušalke z mikrofonom NE potrebujejo nikakršnega posebnega softvera ... kaj je bratec pol lahko zbrisal pa da samo mic ne deluje ?

Preglej mixer device (master in record ali poslušalni in snemalni), da ni slučajno kje mic na mute (nemo). To je največkrat razlog za prenehanje delovanja, razen kabla seveda ...

Pa še ena ... sposodi si kakršnekoli slušalke z mikrofonom in jih probaj pri sebi ... konec koncev "ta najbolj" švoh koštajo manj 1500 Sit ...

Dark|Productions ::

To da sm si sposodu sm ze naredu in ni delal, kar se tice vhoda za mic v racunalnik je tudi vse v redu saj mi dela navadn mikrofon(karaoke style), res ne razumem tega.
No hvala da si mi pisal in bi te prosil da mi das mail ali icq number, ki ga uporabljas oziroma jo, seveda ce uporabljas msn ali pa icq.
to namrec zato da bi mi povedal medtem ko bi jaz lahko sledil tvojim navodilom/lazje bi se znasel(seveda ce si tako prijazen in mi pomagas prosim).

Hvala EMET!
Dark|Productions->Webdesign Company

EMET ::

sem ti poslal PM ...

sicer pa - če prav razumem - ko daš notri mic+slušalke NE dela, če pa takoj nato vtakneš samo karaoke mic pa dela !?!?!
to pa ni logično, če ni seveda s kablom ali jackom kaj narobe ...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

naglavne slušalke 2,5mm

Oddelek: Pomoč in nasveti
183247 (2989) crack_rack
»

SoundMax.

Oddelek: Pomoč in nasveti
81564 (1424) gogolinho
»

Blue tooth slušalke za PC

Oddelek: Pomoč in nasveti
62254 (2147) Boomer1911
»

Piskanje mikrofona

Oddelek: Pomoč in nasveti
133079 (2915) gunserman
»

Mikrofon - kam ga priklopiti da bo delal ?!?!?!?!?!

Oddelek: Strojna oprema
52503 (2474) Good Guy

Več podobnih tem