» »

kateri monitor kupit ???

kateri monitor kupit ???

Jochaan ::

Vem da je blo že velik tem glede tega, ampak mora biti "sveže" mnenje.
Kupujem nov 19" monitor CRT pa me zanima kerga mi priporočate.

Malo sem že gledal : - iiyama 19" Vision Master 1451 (LS902UT)
- Hansol 19" 920D
- Monitor Samsung SyncMaster 19" 957DF

Prosim še za vaše predloge ali mnenja...
Asus P6T V2 Deluxe, 850W, Intel i7 920 2,66Ghz
Corsair DDR3 2x 4 GB, WD 500GB SATA
Sapphire Radeon HD 5770 1 GB

Orchestra ::

Kaj pa od samsunga un "najdražji" za 50ksit?
:\

lp

Dean

MI5Ek- ::

Ko je že govora o monitorjih bi še jaz vprašal kateri izmed dveh monitorjev je boljši:
- HYUNDAI 17" Q770D FLAT ali,
- Samsung SyncMaster 17" 757DFX

... in ali imata oba res popolnoma ravna zaslona?

iso2000 ::

Hm, ne vem če kaj pomaga - verjetno je to višji cenovni razred- jaz sem zelo zadovoljen z Mitshubishi Diamond Pro 930, ki ga kar ne morem prehvalit. Podobne kvalitete in precej cenejši (ca 75K sit) pa je Philips 109P.
LP

glinik ::

Daj iso napiši malo kako kaj deluje tvoj Mitsubishi. Končno si ga eden nabavil, kolk pa te je stal. Ni glih poceni, ha ? :) Je res. 1600x1200 res tako uporabna, kot piše v raznih opisih?

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

iso2000 ::

Jah, jaz sem navdušen nad ostrino slike in kontrastom, ki ga je sposoben monitor prikazat. Barve so izredno žive in ko sedaj gledam kakšne fotografije, ki sem jih videl na prejšnjem monitorju, je to kot dan in noč! Tudi funkcija SuperBright je kdaj uporabna - kadar mi sije sonce skozi okno. Ja 1600x1200 je uporabno, še posebej kadar delaš v kakšnem programu, ki ima veliko meijev in orodnih vrstic - Gimp, Visual Studio... Ima pa monitor tudi zanimive driverje - lahko ga nastavljaš kar preko software-a, komunikacija po poteka preko grafične kartice. Vendar je meni bolj povšeči good ol' knofi in meiniji. Osveževanje deluje na 100Hz ali manj. Vendar pa ne pod 85 HZ.

Jochaan ::

kaka je razlika med :
samsung 997DF
samsung 997MB
Asus P6T V2 Deluxe, 850W, Intel i7 920 2,66Ghz
Corsair DDR3 2x 4 GB, WD 500GB SATA
Sapphire Radeon HD 5770 1 GB

MI5Ek- ::

A mi lahko kdo, ki je imel oz. ima opravka z Samsungom SyncMaster 757DFX pove, ali ima tale monitor resnično popolnoma raven zaslon?

Namreč monitor, ki sem ga sam tudi videl v trgovini, SyncMaster 793DF ga res nima in me zanima če ga 757DFX ima? Namreč na mimovrste piše, da ga 757DFX ima. Meni pa trgovec v prodajalni, trdi, da sta minitorja ista, le da je oblika drugačna. Kaj je zdaj res?

rene100 ::

Ja sam sem si pred kratkim kupil (19"Samsunga SyncMaster 959NF 03) in ti priporočam da kupiš tega če ti ni škoda 8-) keša:\ sicer pa manj daš keša večji kurc kupiš>:D

glinik ::

Samo NF imajo raven ekran, vse drugo je repa.

Lp
Če bi faušija gorela, cela Slovenija bi gorela :)))

Je vredno razmisleka ...

rene100 ::

glinik popolnoma se strinja steboj;) pa še resnično dober je no saj pravim to je monitor ki se ga splača kupit 8-) sam je pač za nekatere predrag:D :D

Bobek ::

Tud js se strinjam z glink-om, samo NF imajo ravni zaslon, vsi ostali pa imajo navidezno narejen ravni zaslon, kar se pozna na frekvenci prikazovanja slike in tudi resoluciji in kontrastu barv ki ga lahko prikazejo. Torej kupi raje 959NF, super kvaliteta za solidno ceno. Sam si ga lastim ze priblizno pol leta in mi je zelo vsec.

lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katerega od naštetih monitorjev naj kupim?

Oddelek: Kaj kupiti
262009 (1566) gappee
»

Kater monitor: samsung 959NF ali Philips 109b

Oddelek: Kaj kupiti
372036 (1348) schurda
»

Samsung SyncMaster 765MB 17" ali kaj druga?

Oddelek: Kaj kupiti
81235 (1154) Dead_Eye
»

Samsung 757NF (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
634549 (3564) Marjan
»

Kateri monitor z ravnim zaslonom?

Oddelek: Kaj kupiti
232340 (1834) Uporabnik

Več podobnih tem