» »

pekac gratis????

pekac gratis????

AlSi ::

Pozdravljeni:
Vidu akcijo:
Celeron 766
Aopen plata MX 33 (???)
128M ram
Geforce MX200 32 M
20G disk
modem
win ME
ostale potrebscine - brez monitorja
CD RW TEAC 8x8x32 GRATIS

Cena 185.500 sit za gotovino

Kaj je to? Mnenja kaj si mislite oz. ali me hoce kdo nategnit - meni se zdi zanimivo....:)

Alec999 ::

ammm WinME so po mojih izkusnah totalno neuporabni :\ so se skoz sesuval ... zato ti priporocam Win2000 ..
128MB RAM-a je dones glih osnovno ... priporocam ti 256MB ram-a (dodathnih 128MB ram-a stane samo 8600 SIT v www.mlacom.si) ... pa graficna je tud nekak najbol svoh od Geforce-ov ce bi bil MX 400 bi blo ze mal bols :)
disk je ok sam v ceni med 20 in 40 GB je razlike samo 8000 SIT (IBM 40GB 5400 ATA100 36.300 SIT z DDV) ...
celerona 766 se ti pa tko in tko ne splaca kupvt ker za 4 000 SIT vec dobis Celerona 800 BOX k ma 100 Mhz vodilo v nasprotju z prastarim 66 pr celeronu 766 .. CD RW je sicer od dobre firme in je zlo zanimiv za nakup .. vendar ce se prov spomnem nima burn proof tehnologije :\

skupna cena se mi pa nezdi kj posebnga ... za primerjavo si uzemi cene iz www.mlacom.si :\ pomoje bi za 199.900 SIT dubu velik bolsi sistem ce si sam izberes komponente iz cenika po pa se monitor pa smo spet pr juhuhu denarja :) (300 cukov)

lp,
Alec

Tomi ::

En Thomasovski post:

Nič ni zastonj.

Vse plačaš.
Sicer ti je pa Alec povedal:D
metrodusa.blogspot.com

Horhe ::

Ce das men tok kesa ti ga tud jz zrihtam za tako ceno >:D
Moja sestra bl obvlada PC k jz ......

freejack ::

Mah,..že sestavljenih konfiguracij se tko al tko ne splača kupovat,..V najboljšem primeru ti sam 5 stvari ni všeć,..Njabojlš si je kr sam sestavt računalnik od začetka,..boš vsaj vedel kaj imaš, pa znal to cenik, ker boš vedo zakaj si kero komponento kupo,..Tta konfiguracija je res poceni, ampak zanič (brez zamere),..kljub Teacovem RWju.. Če mene vprašaš je cena pekača že všteta v ceno računalnika,..ker so ostale res boge komponente.. Ja,..recimo pr Mlacomu dobiš velik boljšga od tega,..ampak dobr,..še vedno ni to to..Jst mam rajš kvaliteto kot pa neko poceni ,,,*... Se vidi, da sn dal VELIKO PREŠERNOV na stvari od Nokie(monitor), HP (pekač), 7200rpm diske, na njih baycoolerje...Skratka,..odsvetujem ti nakup te konfiguracije,..pa če že sam Bill Gates nardi promocijo zanj..Mal poglej okrog, pa boš 110% najdo eno dobro in ekonomično rešitev,..Če ne,.. si ga pa še vedno lahk sam sestaviš,,..v tem je čar računalništva..da lahk delaš kar hočeš,..sam,..znat morš :))

Trdi ::

Skratka:
Ne kupuj sestavljenih konfiguracij. Sestavljene konfiguracije so narejene za kekce, k se jih easy da nategnit. Najbolj so smesne tiste graficne integrirane na plosci, najslabse maticne, ultra slabi monitorji,... v sestavljenih konfiguracijah slabsih podjetij najdes res kriminalno slabe stvari, to so stvari z najslabsim razmerjem cena-kakovost, ki jih nihce vec ne kupuje in jim ostaja v skladiscih.
Cena ni nic posebnega in seveda kot je bilo za povedano... NIC ni zastonj!
Trdota d.o.o.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kišta za 150-160k SIT

Oddelek: Kaj kupiti
383507 (2023) DaVidQ
»

Povprečen slovenski računalnik (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684784 (3456) Zheegec
»

Nov računalnik

Oddelek: Kaj kupiti
71148 (1049) Roadkill
»

Kakšen comp kupiti

Oddelek: Kaj kupiti
8932 (811) delfinus
»

Kaj nadrgaditi P2-400, 128Mb, voodoo3-3000

Oddelek: Kaj kupiti
5873 (766) Pikachu

Več podobnih tem