» »

tezave z mikrofonom

tezave z mikrofonom

alum ::

Zdravo!

Imam tezave z mikrofonom na racunalniku...in sicer je tezava taka, da le-ta ne deluje...no sound kartica je integrirana na asusovem mainbordu (nevem tocno keri model...samo mislim, da niti ta informacija ni tolko pomembna:)...no v glavnem mikrofon se ne odziva...niti ga nemorem testirat (v control panel je pod sounds ena opcija)...

izkljucil sem moznost, da je mikrofon pokvarjen (na stolpu namerec dela)...

je mozno da rabim za racunalnik poseben mikrofon?? (ne zdi se mi sicer najbol logicno, da bi bilo to potrebno, vendar nikoli ne reci nikoli:)

ok...upam da ima kdo kako idejo, kaj bi lahko bilo narobe...

lp, wakum

CaqKa ::

malo bolj podrobno povej kaj to pomeni da mikrofon ne dela...
pa preveri nastavitve za glasnost mikrofona. pa če si ga sploh v pravo lukno vštekal.

Trinitron ::

Ja kako ga ti testiraš če dela? Poglej, da ni v control panelu nastavljen pod mute. Probi kej posnet v snemalniku zvokov. Sej ni nujno, da če se ne sliš iz zvočnikov, da pol ne snema...

alum ::

ne, v control panelu ni nastavljeno pod mute...tud to sem sel vse 2x skozi...v snemalniku zvokov pa nic ne posname...oziroma visiulizer kaze minimalne spremembe v primerjavi s tisino...vendar je signal, ki pride do compa preslab....v bistvu pride do compa le sum...
no testiram ga s tistim toolom, ko ga majo winsi...no v bistvu je neke vrste wizard v stilu "usposobiti mikrofon v treh korakih"...

CaqKa, brez skrbi, da sem ga dal v pravo lukno8-)

LP, wakum

SSH ::

asuskemajo intergrirane zvočne .... DREK! :)) iji pod asus utility pa neki poišči asusove nastavitve za zvok, verjetno bom v obliki via.... cmi... al pa neketakega, možno je ta maš tud ikonodesno doli če maš winXp, pa poglej da NIMAŠ nastavlnega zvoka na 4.1 al pa 5.1 ker te je lukna za mikrofon uporabljena kot BASS obvezno more bit nastavleno na STEREO.

Se opravičujem če sem odgovor spacal skup, samo se mi mudi.


Lp, FReAK.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri program

Oddelek: Pomoč in nasveti
111256 (1133) Goran's Blog
»

Prosim za hitro pomoč pri prenosniku in mikrofonu !!!

Oddelek: Zvok in slika
163460 (2743) soklic
»

abit nf7-s in 5.1 zvočniki??

Oddelek: Pomoč in nasveti
111032 (864) mamamia
»

Genius 5.1 & Abit NF7-S 2.0 problem

Oddelek: Strojna oprema
51223 (1076) falotXP
»

šumenje v zvočnikih ko daš bol na glas

Oddelek: Zvok in slika
192663 (2188) Fury

Več podobnih tem