» »

Prodikeys driverji

Prodikeys driverji

callidus ::

Imam tipkovnico prodikeys od Creative labs link, in sicer navadno, ne DM. Izgubil pa sem instalacijski CD, tako, da sedaj nimam več driverjev. Zadeva je drugače perfektna za vse tiste, ki se ukvarjajo s komponiranjem glasbe, žal pa je brez driverjev neuporabna. Gonilnikov bi bil zelo vesel.
Hvala!

CaqKa ::

idi v trgovino kjer si kupil in jim obrazloži zadevo...

Trinitron ::

A na internetu pa ni driverjev al kaj?!? Probi na www.creative.com/support

callidus ::

Sorry, no Creative updates are available for the selected query.

Drivers

Date

1. Creative Prodikeys Driver Update to version 1.15 (2.53 MB) 18 Mar 03 Download NowDownload Now

This driver update (version 1.15) is for Creative Prodikeys (version 1.1 and 1.15) on Windows 98SE, Windows 2000, Windows Millennium and Windows XP.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Samo update je in ta ne dela brez prejšnje inštalke... drugega pa ni!
S trgovino je pa tako, da ne bom hodil nazaj čez lužo... Pri nas pa te verzije spoloh ne prodajajo.. ampak sem zaenkrat videl samo DM različico.. ki pa je malo dražja!

callidus ::

predvsem sem ciljal na to, če kdo ta produkt že ima, da bi mi poslal driverje/posodil cd/zapekel CD/

CaqKa ::

idi v trgovino pa reči da se ti je cd zlomil.. mislim kaki problem.. sej pa si upravičen do tega...

Jakka ::

Pa če bi na creative support poslal en lep mail, obrazložil zadevo, seveda pohvalil produkt in prosil, da ti pošljejo driverje? ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Orange PI (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Strojna oprema
29653496 (16804) hojnikb

Razlika med različnimi i7 4770k

Oddelek: Strojna oprema
172447 (1887) TechBeats
»

Elektro: nepravično zaračunavanje faktorja URE pri nihanju porabe elektrike

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
164499 (3874) mojca
»

mislim da je povozilo driver za mrežno

Oddelek: Pomoč in nasveti
61206 (1125) K0K0
»

A-bit nf7-s in barton 2500+crap!

Oddelek: Navijanje
281593 (972) Mirč

Več podobnih tem