» »

Voodoo 3 3500 TV tunner

Voodoo 3 3500 TV tunner

GregaST ::

tisti k mate tole grafično kakšen je tv tunner? a je za kej? a se dobi tud kšno programsko opremo zravn kartice za gledat tv?

tiborrr ::

Na novejših platah ne bo delala, ker je AGP2x, katero pa plate, ki se hvalijo z AGP8x, ne podpirajo. Socket je neskalden.
Don't test the captain's validity or his vulnerability!

GregaST ::

to mislm met za en star sistem, na svojem mam že posebej tv tunner.a ti maš to grafično slučajno.ful me zanima če je tunner dobr.

Alexius Heristalski ::

Socket je neskladen.
Jap, to sem jaz zadnjič ugotovil čisto po naključju, ko sem za hec Voodooja 3 3000 hotel vtakniti v Abit NF7. Ne gre (zareza je na napačnem mestu).
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

misso ::

Jest sem jo imel preed nekim časom, Če imaš naložene op windowsXP boš imel probleme z iskanjem gonilnikov za tuner. Slika je OK če gledaš na resolucij 800X600 ali pa še manj. Če pa imaš na večji resoluciji se pa slika raztegne.

GregaST ::

kako je pa s programi? a jih dost najde? jst mam sicer zoltrix tv tuner pa je s programi bolj reven sicer od tega ne pričakujem ravno čudežov :D

misso ::

Programi lahko daš na avto scan oz ročni. Možnost maš izbere ali je kabelska Tv ali običbi signal. Najdu mi je vse programe ki jih z anteno lovimo. Slika je bila tudi lepa kakor na domačem TV. Pa pazi če das ameriške driverje(USA ima še radio poleg) maš malo čudne frekvence za iskat ampak gre to tudi skozi. Programskih mest je 100.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zunanji tv tuner

Oddelek: Kaj kupiti
72526 (1562) drejc
»

S-VIDEO v VGA/DVI

Oddelek: Strojna oprema
51452 (1372) WinsuckeR
»

Računalnik ob televizorju

Oddelek: Kaj kupiti
81368 (1204) bluefish
»

Radeon X1300 za vodilo PCIe x1

Oddelek: Novice / Grafične kartice
223901 (3149) PrimozR
»

Nevem kaj naj vzamem: Samsung 710T ali LG L1780U ?

Oddelek: Kaj kupiti
151197 (903) DjTonic

Več podobnih tem