» »

Poceni region-free dvd player

Poceni region-free dvd player

BigFoot ::

Zdravo

Ta stari rabijo en poceni region-free dvd player, zdej me pa zanima če ma kdo kakšen predlog. Zadnjič sem v merkurju vidu enga phillips za 20 jurjev. A kdo ve a je region-free ali ne?
To je vse, se pravi poceni dvd komponento (vseeno tudi ce nima kakšnega dtsa ali tudi dd5. 1), pa obvezno mora bit region-free. :)
thanx

Bigfoot
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Caligula ::

Kupi kakega za 12 jurjev v Hartlauerju v BTC, kakem Sparu,.. naceloma so vsi region free ali se preprosto odklenejo preko daljinca.
Poglej tudi na bolhi za nove predvajalnike z region free. Racunaj pa tam na 12.000 SIT za cisto solidno zadevo. Za 20 jurjev gres ze raje DVD DIVX player kupit. Se Leclerc je mel enega region free za 18 jurjev v akciji pred par tedni. Pocakaj na njihovo naslednjo akcijo npr.

Drugace je pa TOLE najceneje.
Jaz sem pri njemu enkrat kupoval in brez tezav.

Je pa ziher tudi region free. 8900 SIT za nov DVD player je pa itak drobiz. Predvaja pa itak vse.

Al pa TOLE

Za 16 jurjev nov DIVX player Yakumo, ki naj bi podpiral podnapise.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Caligula ()

Matty ::

Philips DVD je cisto kul zadeva in se ga da odklenit preko daljinca (no, mislim da skoraj vsakega philipsa).

Tukaj imas teste in lastnosti posameznih playerjev... http://www.videohelp.com/dvdplayers

Caligula ::

Ah brand name DVDji se ne splacajo.
Raje Divx player pa je.

Matty ::

Sorry, ampak sem imel moznost pretestirat Musteka (ki je no-name poceni zadeva), pa ga je sral s posnetimi DVDji, da ne govorim o zamrzovanju, ko sem vstavil MP3je, posnete na DVDju... In do neke mere velja, kolkor dnarja tolk muzke...

Se moj nasvet BigFootu... ce kupujes z denarjem "starsev", ne kupi preko Bolhe... Kupi lepo v kaksni normalni trgovini, vsaj ne bo problemov z garancijo...

BigFoot ::

Rabljenega sigurno ne bom kupil. Se bom enkrat zapeljal to ene štacune pa malo pogledat. Thanx za vse odgovore.
LG 77CX OLED TV; Marantz SR6010 7.2: 5x Focal Sib, 2x Focal Cub, 2x Focal
Little Bird; PS5, Xbox Series X, PS4 Pro, Xbox One, PS3, Vero 4K, Samsung
UBD K8500 4K UHD, Philips BDP2180/12

Caligula ::

Bigfoot, na Bolhi dobis NOV YAKUMO DIVX 04 player za 16 jurjev, ki ga na tem forumu nekateri ze zelo hvalijo. Na Bolhi ze dolgo niso samo rabljene stvari ampak tudi zelo ugodnie stacune. In tu dobis racun in SLO garancijo.

Skratka ne neki na pamet.

To je najpametnejsi nakup.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nore cene na bolhi....

Oddelek: Loža
51393 (1014) ddeben
»

Problem pri branje DVD-RW!!! Help..

Oddelek: Strojna oprema
121924 (1773) Quikee
»

kateri dvx player do 23.000 SIT

Oddelek: Kaj kupiti
61004 (850) roli
»

Ker sistem ?

Oddelek: Kaj kupiti
8969 (851) Caligula
»

Računalnik za nezahtevno uporabnico

Oddelek: Kaj kupiti
6767 (696) rmx

Več podobnih tem