» »

Nikakor ne morem zbrisati fajla

Nikakor ne morem zbrisati fajla

elskan ::

Fajl ima cudno ime ???â-°3?u °ÔAI?u ÄE!!Anime.mpeg in ko ga hocem zbrisat napise FILE NOT FOUND. Probal sem ze s programom Gupo@moveonbot in ni efekta. Tudi atributa ne morem spremenit.

Hvala za pomoc.

e.

Vikking ::

v Safe mode zagon, ali z zagonsko desketo, nato probaj zbrisat zadevo!

Spajky ::

Ustvari z notepadom prazen fajl z istim imenom in končnico na desktopu in ga potem prekopiraj tja ker je oni in potrdi overwrite. nato ga menda boš lahko zbrisal! (greška je v FAT tabeli). 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

elskan ::

Probal obe varianti in ni haska, drgac je ntfs particija. Ce ma se kdo kako idejo bi bil hvalezen.

lp.

RobyRob ::

Kaj pa preimenovati ne moreš?
Kaj pa zbrisati cel direktorij, v katerem je (ostale datoteke začasno premesti drugam)?
Si zagnal scandisk? To bi moralo hitro odpraviti napako, meni je vedno.
Probaj še Partition Magic, mogoče ta tudi zna popravljati ono tabelo.

r5r ::

Scandisk naj bi preverjal imena datotek in bi jo mogoce preimenoval. Drugace pa ce mas WinXP gres v DOS prompt, kjer se pomaknes do mape in napises del (prva crka) potem pa pritises tabulator, ki ti ime dokonca. Naj bi to delal. Mogoce pa enostavno primes ikonco in jo poteknes v kos ...
And it makes me wonder.

mk4 ::

Jaz imam enak problem na rač. Sem pa že poskusil to "finto" z cmd in da bi zanesel datoteko v koš in ne pomaga, sem pa tudi že spremenil pravice datoteke in ne pomaga nič...kaj še obstaja kakšna rešitev razen formatiranja:(
Kaj pri Win Xp lahko zaustaviš raš v dosu, tako kot pri win 98?
http://users.volja.net/mk5890/index.html - povej kaj te moti ali kaj naj dobam

ERGY ::

Probaj nardit novo mapo v tistem diru in preprosto premakni fajl noter. Pol pejd safe mode in zbrii tisto mapo oz tm k mas meni izberi dos prompt tko da ne pride direkt u okna ampak se prej odpre cmd .... Morda pomaga :\


LP ERGY

boych ::

Vzemi zagonsko disketo od Win98 in zaženi PC samo v DOS načinu in tu probaj zbrisati, moralo bi iti...

elskan ::

S scandiskom sem ze probu, dos u xpjih tak nic ne pomaga. Bo treba ocitno res izbrskat kje kako 98 zagonsko. Morem u kleti pogledat :)
Ja pa fajla se tud preimenovat ne da. Zoprno.

Bi slo mogoce z cacls.exe ? Zna kdo to uporablat ?

Lp e.

boych ::

Ni treba po kleti iskati klik.

SodVina ::

Ce imas ntfs particijo, potem je win98 zagonska disketa ne bo videla. Poizkusi z safe mode with console (sej ne vem tocno, kako se ze imenuje) opcijo, ki jo izberes, ko pred zagonom XP-jev pritisnes F8. Zadeva se ti bo nalozila in na koncu bos imel eno konzolo, ki bo podobna dos-u. Tam poizkusaj izbrisati datoteko/e.

Crimson_Shadow ::

Lahko pa probaš tako. Poženi cmd.exe. Spravi se v mapo, kjer je navedena datoteka. Napiši del (ime datoteke). Če je ime prodolgo, si pomagaj z zvezdico (*). Ne še pritisnit [ENTER]!!! Sedaj odpri Task Manager, označi explorer.exe in daj End Process. Sedaj pa lahko v ukazni vrstici končno pritisneš [ENTER]. Za obudit Win odpri Task Manager in pod New TasK vpiši explorer.exe.

Če pa tudi to ne pomaga, ti ostane kvečjemu le Recovery način ali format diska in nalaganje oken na novo.

r5r ::

Mislim, da bo lazje ce uporabi del *Anime.mpeg. :)
And it makes me wonder.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ne morem izbrisati datotek

Oddelek: Pomoč in nasveti
388283 (7397) Yossarian
»

Kako izbrisati datoteko ?!??!

Oddelek: Pomoč in nasveti
332621 (2220) ahriman
»

brisanje mape v win2k

Oddelek: Pomoč in nasveti
141178 (1041) SkIDiver
»

kazaa(en file,ki ne morem nič....

Oddelek: Pomoč in nasveti
241307 (975) lalan
»

Ne morem ga zbrisati!

Oddelek: Pomoč in nasveti
191428 (1194) AngelOfDeath

Več podobnih tem