» »

Ripanje igre

Ripanje igre

capitanoss ::

Kako ,s katerim programom lahko igro najboljše ripam ?:D
Kje ste zdaj vsi ?

#13 ::

sej ne vem samo upam de ne boš banan:D:D:D
http://www.si-lige.com
SLOVENSKA ŠPORTNA STRAN

Administrator ::

Jest pa vem sam ne vem ce lako to tuki govorim o tem.>:D

#13 ::

sej jaz sem to zato napisal,,,
http://www.si-lige.com
SLOVENSKA ŠPORTNA STRAN

capitanoss ::

ej saj to ni ilegalno
pač hočem igro stisnit da bom jih lahko več dal na CD !
če maš original lahko sebi narediš 100000 kopij:D
Kje ste zdaj vsi ?

Administrator ::

Ja igro instaleri na disk s najvecjo instalacijo pol pa pejt na MEGAGAMES po crack za no cd pol pa ce so ksni filmi jih zameni z enim praznim pol pa to rari, zipi ali ace.>:D

Mr.B ::

Crack z game-copy worlda sem nehal uporabljati , ko sem najdel programček Clone CD , sedaj crack uporabim le da mi ni treba vtikati CD-ja notri, pa še ti vedno ne delajo , recimo pri serius Samu ko sem updejteral pa mi ceack ne dela ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Administrator ::

Sej capitanoss bi rd mel stisneno ne kopijo cedeja tko da bo rabu crack za no cd.>:D

3LeR. ::

mr. B: crack ne dela zato ker se koda od igre (.exe) spremeni ob vsake updejtu. dob si nov crack.

ripanje špilov je zafuk zato ker si vsak programer zbere drugačno strukturo igre. Eni dajo v base dir exe pol pa v vsako mapo posebej druge stavari (filme, mape , zvoke, ...). Ugotovit morš kaj je kej pol pa zbrisat filme (če pol ne dela jih nadomestiš z praznimi fajli), pa zvoke ki niso pomembni (isto jih nadomestiš z praznimi fajli; sam je težko ugotovit keri so keri; rukneš lahko speech ( ce so podanpisi), pa inviroment, ..;))
če igra uporablja zvoke v .wav jih lahko daš v .mp3 pa pol narediš prog ki jih odpakira nazaj v .wav. tud slike če so seveda v .bmp lahko podobno uštimaš (bmp>jpg> prog >bmp)

mah to je cela znanost in upam da sem s tem postom od tega odvrnil kej je to skrajno neumno in zelo živce nažirajoče sranje . rajši riskiri tist cd pa maš cel špil z vsem

ne delat ripov!!!!!!!!!!!:D

Administrator ::

Sam s tem se pa ne spalce igrt k je tezko se bosl splaca kr kopijo narest pa je.>:D

CaqKa ::

kak pa narediš *.iso?
tak da pol samo das lepo burn pa je v isotu že vse zapisano (volume name....)

Administrator ::

V programu za snemat najprej vse lepo nardis kako kaj ti zapece pol pa shrans v iso. Naslednic pa sam odpres iso pa sam das snemat.>:D

Daedalus ::

Al pa star dober DOS+xcopy d: pa je:D
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Mr.B ::

Jup , če ni zaščiten !


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako se igra Warcraft 3 na internetu?

Oddelek: Igre
322906 (2657) MasterMind
»

Presnemavanje originalov iger

Oddelek: Igre
111343 (1010) Tr0n
»

black&white nocd

Oddelek: Igre
121314 (1118) ABX
»

Kva je boljše?

Oddelek: Igre
15978 (835) SpiDEr8
»

CMR2 rip problem

Oddelek: Igre
81326 (1155) aza

Več podobnih tem