» »

Ventilator Thermaltake Thunderblade 120mm LED

Ventilator Thermaltake Thunderblade 120mm LED

gape0000 ::

Zanima me če kdo ve zakaj je ta ventilator tok pocen pr mlacomu(1.800 SIT)
A je mogoče slaba kvaliteta al zakaj je taka cena?
(glastnost 21db --> pretok 78 FCM)
Link...
A ma gdo mogoče že izkušnje?
Hvala

cbelica ::

Jst sm ga kupo pred 3 tedni... ma ja, po moje ni lih tako tih, kot tam pise, ma na 7v dela cisto v redu, vsaj zame...8-)

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

NemecRok ::

gape0000 ja pazi na gflasnost ventilatorja kr če boš kupu takšn ventilator ki že na začetku ne bo ravn tih...se lahko kmalu zgodi da ti bo začev s časom postajati glasnejši

Tko je blo tud pr mojem Tt-ju, vendar sm ga zdej pred kratkim odpru ga očistu, z oljem namazu in dela velik bl potih vendar zame še vseen naglas...bolš dat mogoč kakšnga čuka več ter kupt mal bl tihi ventilator, slpoh če te hrup moti, če te pa ne je pa itaq ql :)) pa srečno

LP
Švaba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

gape0000 ::

a 21 db je glasno?
jst nočm da je glasn, a mi predlagaš kšn vent.?

NemecRok ::

Glej takole ti bom povedu....po mojem bi blo najbolš da nabavš en ventilator naprimer od Tt-ja z regulatorjem vrtljajev/obratov in s tem tud seveda hrupa ki ga povzroča

Jst ga ma zle že dobro leto in mi še prov ql dela tk nov! Regulator je pa fajn met sploh če te hrup zelo moti...naprimer jst k srfam po netu kej pišem pa to...si ga nastavm na mal tišje...lahk ga nastavš tko potih da ga skor ne slišiš sam to ni fajn k se ti lahk procesor pregreje...lahk ga daš pa tud tak naglas da se ga sliši po celi hiši :)....fajn je met tud kakšn program k te zalaga s podatki o temparaturi v kompu.

No naprimer jst k kej pišem pa to ga dam na mal tišje k pa igrce špilam pa bl naglas pa ga ravn tako ne slišm:))

Drgač pa mam Tt Vulcano 11...pa fajn je da je ventilator bakren kr bl odvaja toploto.

LP
Švaba
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

cbelica ::

Nemec, zdej ga ze malo serjes... bakreni vent!?8-O
Govorimo namrec o ventilatorju, ne o hladilnih rebrih...:\ Tole (predvidevam) ni mislu (gape namrec) na Hladilnik za CPU naslatat, bolj se mi zdi za ohisje malo prevetrit...

98% of the teenage population does or has tried smoking pot.
If you're one of the 2% who hasn't, copy & paste this in your Signature

NemecRok ::

ok...se upravičujem za napačne podatke...res ne vem kje sm staknu da je ventilator bakren....no ja bom drugič rajš tih kr res nism profi na tem področju

gape0000 sorry za napačne podatke...sam tist o regulatorju pa vseen ni tko slaba ideja glede hrupa

velik sreče pri nakupu ventilatorja

LP
Toshiba Satellite Pro A300-1NT

jurcy ::

gape0000 21db je nekje srednje...kar je nad 30db-35db pa je že malo kruto za moj sluh...sicer pa ja, kupi regulator ventilatorja(če imaš samo eden vent(ali če nisi pri denarju) recimo zalman fan mate če pa imaš več ventov pa bi rabu še kak lcd in senzor za hiter nadzor temperature pa posezi za kakšnim regulatorjem ki se vgradi v 5.25 režo ali 3.5 režo)

Pyr0Beast ::

Jst mam tak vent pa je kr tih, ne brni nč, sam olje sm takoj zamenjal z boljšim.
Ma pa tri modre (3V)led, pa sem jih dol odlotal in uporabu drugje.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

TribesMan ::

Mam 2 taka venta na radiatorju za vodno hlajenje, na 12V sta 2 mač glasna, na 5V sta neslišna na 7V pa znosna... toliko o glasnosti. Aja, splača se ti ga kupit že če samo modre LEDice rabiš, ker v normalni elektro štačuni so modre ledice po 400, tle pa za 1800 dobiš 3 modre ledice in 120mm vent. :D

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

SodVina ::

Tudi jaz imam ta vent. Na 12 voltov je glasen za popizdit. Pa tud tiste ledice niso navem kaj mocne. Drugace pa za ta denar je pa v redu, ampak regulator vrtljajev je obvezen. Pa malo ga bos moral preuredit, ker pride z molex konektorjem.

Btw, kako se pa rece tistemu konektorju, ki ga priklopis na plato? a kdo ve kje se da kupiti samo konektorje (moske in/ali zenske)?

Pyr0Beast ::

Men se zdi da je tisti mini Molex, jst sm razdelilc zraven dubu.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

SodVina ::

Ne, sej ta ventilator itak pride tako, da se zadeva priklopi na molex konektor, na plato pa ti gre le zica za vrtljaje. tako imas lepo neobremenjeno plato, ki ti kaze vrtljaje. Problem se pojavi, ko jih poskusas zmanjsati.

Mene sam zanima ime tistih konektorjev, ki so na plati (gnd,12v,vrtljaji). Teh konektorjev (kakor tudi podnozij zanje) nisem se v nobeni trgovini zasledil. a je imel kdo kaj vec srece?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Homemade fan controler (strani: 1 2 )

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
9511184 (9248) SodVina
»

Glasen ventilator od napajalnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
121135 (1011) Tilen
»

Problem z vgradnjo ventilatorjev

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
7898 (751) Yacksy
»

Za vse lastnike Volcano 7+

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
402151 (1424) Coinbird
»

Nekaj o potenciometru, Ledicah in ventih

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
261517 (1031) Tic

Več podobnih tem