» »

Racunalnik zmrzuje

Racunalnik zmrzuje

th4 ::

Pozdravljeni, imam sledeč problem ko je racunalnik prizgan dobro uro al dve učasih tudi več slika enostavno zmrzne in lahko posežem po gumbu reset a kdo ve kaj bi biu problem ima kdo podobne tezave nej se to povem procesor se ne pregreva so mi ze tudi omenjali da bi to bila tezava vendar ima 30 stopinj, ne dolgo nazaj sem pormatiral racunalnik in mi je zmrzoval prej im mi tudi sedaj tako da sumim strojno opremo.
LP

boha ::

imel sem podoben problem. komp mi je zmrzoval, pred formatom, po formatu, čisto random ali na točno določenih mestih. na koncu se je izkazalo, da je šla v maloro matična. kar lahko narediš je to, da probaš sam izločit problematično komponento s poskušanjem. menjaj ram ploščice, grafično, procesor, napajalnik, seveda kar si lahko sposodiš. jest sem moral nazadnje peljat škatlo na servis, ker mi ni uspelo dobiti nadomestnega procesorja... :\

goku :) ::

jst bi najprej pogledu, kako je kaj s temperaturo grafe!?
Navijanje je kamen modrosti

goku :) ::

jst bi najprej pogledu, kako je kaj s temperaturo grafe!?

Lahko bi bilo pa karkoli:|
Navijanje je kamen modrosti

th4 ::

Ja sej sn se odlocu da bom poiskusu z ozlocanjem komponent pa da vidmo ka je narobe,ja to glede temparature graficne je dobra ideja to se mi je zacel dogajat neki cajta po tem ko sn menju graficno lahko bi biu to problem, me se pa neki zanima a bi lahko biu problem pri napajalniku kajti ko sn menju graficno sn menju tut napajalnik in neki cajta za tistim se mi je to zacel delat je pa problem da je to vedno pogosteje tut na pou ure se zgodi.

goku :) ::

Pri computru je lahko čist vsaka komponenta kriva.


Grafo pa kar potipaj kako topla je.
Navijanje je kamen modrosti

th4 ::

Grafična je skor mrzla en mal je topla rebra okol ventilatorja so tut hladna.Sam bom vsejen menju mogoc je vsejen kej narobe,zej se mi je na plati pojavu se en problem in sicer tam ko so tisti pini ko se ventilator na njih prklopi, ko ventilator prklopim na njih se ne vrti tak da ko da ni stroma.Zej pa ne vem a bi kej pomagal e bi baterijo vn vrgu al se ne splaca.

bloy-er ::

napajalnik je zanič...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Grafična kartica se segreva, računalnik se resetira

Oddelek: Strojna oprema
242167 (1647) Han
»

Baterija za renosnik HP

Oddelek: Strojna oprema
191100 (792) Mare2
»

problem z hlajenjem?

Oddelek: Pomoč in nasveti
22839 (648) Gutjerez
»

komp se ob obremenitvah (?) samodejno resetira (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
693955 (3186) Pyr0Beast
»

Zakaj mi računalnik zamrzuje? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
623745 (2957) antraxxx

Več podobnih tem