» »

komarji-mreza-jeb... jim pa.. mat...

komarji-mreza-jeb... jim pa.. mat...

dexter_II ::

sem dal mrezo gor na okno in to sem zbiral v ene treh trgovinah, tko da je verjetno najbolj gosta
ampak hudic se zmeri pride skoz, tisti tamali in se zlo radi flikajo na tanov lcd

zdej a je kdo sprical to mrezo recimo s tistim pips-om al kar kol je ze pa da je pomagalo da ne grejo skoz?
al se bo cez cajt zluftal in bo spet isto?

mogoce kako drugo 100% ucinkovito sredstvo tudi elektronsko, sam da ne kosta bogastvo al smrdi

v prejsnjih postih je bil omenjen nek Raid sistem, mogoce kako deluje stvar, przilica?

****res na kolesu pojem kaksnega, ampak zato mi pa ni treba takoj nazaj vracat***

dexter_II ::


***************************McBoby*****************************
Nebi priporočal kej dost tam okol žičk šart. Pr tamalih lampah je 1000V, jest mam pa uno ta velko, se pa not skriva 4000V. Kr hud stroj. Sicer imam obe. Pr tamali lampi se ta velke žvali kar matrajo, k jih sam mal žgečka in prasketa. Pr tavelki jo pa skoraj razstreli. Perje leti na vse strani. Pa smrdi ko hudič. Sam se mi zdi, da letos žvali ne trzajo preveč na tole lučko. Jih prej fentam z Wape dišečim tabletkam. Jih kar premetava po sobi in pikirajo vsepovsod. Raid jih pa tut sam boža, pol pa povečini preživijo. Še posebi muhe so trdožive. Mogoče bi pomagale kakšne lampe z drugačno svetlobo-drugačno svetlobno dolžino. Ali pa kakšna kombinacija večih valovnih dolžin.
bmw-f1

********************bmw-f1**********************************
kwa a maš ti ptiče u sob :D, da perje leti v vse smeri?

Sej jest mam sam komarje pa junior lampo (1000 V). A se spremeniju u prah?

***************************McBoby*****************************

Skorej ptiče-veše. Veše ta večje sploh ne vem če grejo na tamalo lampo. Mislm, ne vem, če so reže dost velke, da se zbašejo not. Sam pol stari, pol pa useka pa perje frči na vse strani, k se v tavelko zbašejo.


povezava

skor da nisem s stola padu:D :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Prokleti komarji! Kako se jih znebiti? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
8820707 (10714) MostWanted
»

Kateri servis za HP COMPAQ notebook priporočate ?

Oddelek: Strojna oprema
116570 (6188) ant
»

Kaj se da nardi če ti gre Bios!

Oddelek: Pomoč in nasveti
141309 (1118) pavka
»

Slab bencin? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6711044 (9209) TribesMan
»

Komarji!?! (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
596789 (5566) McBoby

Več podobnih tem