» »

reset pcja pri zagonu določenih internetnih strani

reset pcja pri zagonu določenih internetnih strani

Cuoresportivo ::

Gre za čuden primer, ki sem ga danes videl pri prijateljici. Naj prvo opozorim, da ne obsojam kakršnekoli programske opreme, da ne bo spet vojne kaj ej bolje. Zanima me samo , če ve mogoče kdo kakšno drugo rešitev, kot pa jo bom navedel jaz.

Problem:

Zasledil sem samo dve strani pri katerei se zgodi , da se pc resetira. Dobesedno hard reset. In sicer je to stran www.avto.net ter zgodilo se je tudi na strani lugos, kjer sem ravno hotel shranit inštalacijsko datpteko za mozillo.

Sistem je čist na sveže naložen, nobenga virusa, nobenga spy, vsi patchi za win xp, disk ok, ram ok, vse od strojne opreme je brezhibno. Uporabljal!!! se je IE. Problem sem rešil(verjetno vse znano že) tako, da sem dal gor mozillo, kar sem itaq hotel dat, samo se ji je zadnjič nekaj mudilo. Na mozilli pa stvar dela normalno. Sedaj naj mi kdo, če ve kaj bi lahko bilo, tole objasni. hvala že vnaprej.
lep pozdrav(best regards)

LapD ::

a se resetiral kr direk al je blo kkšno opozorilo? (countdown)

Cuoresportivo ::

s hard reset sem mislil direkt. ni blaster, ni sasser. patchi so vsi gor za winse. sistem je v nulo zrihtan , vse dela hitro pa vse
edino to zdaj , samo sem tak z mozillo rešil, smao me vseeno zanima.
lep pozdrav(best regards)

LapD ::

ja če je mozilla rešla zadevo je bla napaka v IE edina logična razlaga :) IEja so itak ceuga preluknal:P


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GPS ne zazna položaja (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
6014208 (10875) miha1135899
»

e-dohodnina

Oddelek: Omrežja in internet
446457 (4440) romci
»

PINGO 2.0 & FX5600 MEGA problem (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
795290 (4516) marsovec gugu
»

Nova varnostna luknja v Internet Explorerju (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
546437 (6437) kockish
»

kir internte brskalnik imate??

Oddelek: Omrežja in internet
251822 (1414) JLP

Več podobnih tem