» »

Podloga za miš

Podloga za miš

mchaber ::

Katero podlogo za miš priporaočate za cca. 5k? Miš pa imam Logitech MX500 z odstranjeno utežjo.

Matek ::

FatPad

Teh pwn podloga, od fatal1ty-ja.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

TylerDurden ::

sem ponosni lastnik mx 510. A se da kakšno utež odstranit in kaj s tem pridobim?
Let\'s make some soap ...

Matek ::

Mislim, da je mx510 nima, sicer pa pač, pridobiš na teži miške, ki se pomanjša. Za gamerje je to dobro, drugi, ki pa se ne ukvarjajo preveč z igrami, pa imajo včasih raje težke miške.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mchaber ::

Hmm. A bo Fatal1ty ali SteelPad4D? Sej se ne rabi kakšnih posebnih maž za ohranjanje gladkosti?:\

Matek ::

Ne rabita maž, ne :)

Se pa močno razlikujeta, fatpad je malo večji (ok, sicer sta obe ogromni) in je iz tkanine-pene. Omogoča večjo natančnost, zahteva pa malo več dela z roko, ker je trenje prisotno. Steelpad je glajši in bolj odziven. Preizkusi oba IMO.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mchaber ::

Preizkusit ga nimam kje:'(, rabim pa ga v bistvu za Enemy Territory...

Matek ::

Jaz bi reku še vedno fatpad pa en fajn nizek sensitivity.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

mchaber ::

OK si me prepriču.:) Bom naročil v ponedeljek pa če ne bo vredu boš kastriran>:D:D

ddeben ::

Pa je ta podloga vredna svojga dnara? Ktero se kj priporocate? Namrec zlo velik igram cod in predvsem mi je pomembna natancnost...:\

mchaber ::

TylerDurden, samo "odpreš" miš (odšravfaš tiste 3 vijake) in zagledal boš kos kovine, ki je privijačen na miš in ga odšravfaš.:)

Uri ::

Mislim eni mate pa res preveč dnarja. za 200 sit pa nč več.

kuglvinkl ::

Uri: pojma nimaš. Oz. katero si preiskusil in s katero miško? BZW: dve leti sem fehtal trgovce, naj uvozijo vsaj eno serijo, za probat. No, do cool-pc ni blo nič. Tko da, dokler nisem probal prave podloge, niti v sanjah nisem mogle vedeti, kako je. Imam pa Compad.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Odločam se za nakup nove miške...

Oddelek: Kaj kupiti
482778 (1718) kotnikd3
»

Podloga za mx 518 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614193 (3102) strictom
»

Podloga

Oddelek: Kaj kupiti
281562 (1214) nodes
»

Natančno drseče miši?

Oddelek: Strojna oprema
352175 (1486) gzibret
»

Katera podloga za miš??

Oddelek: Kaj kupiti
6887 (845) nodes

Več podobnih tem