» »

Ohišje do 15k, predvsem hladno

Ohišje do 15k, predvsem hladno

xylem ::

Ima kdo kakšen predlog za kakšno ohišje ranga tam okrog 15k sit?
Predvsem prostorno, dobro hlajeno in ima soliden napajalnik. V stari kišti namreč diskovje dosega neugodne temperature...

lp,l.

jurcy ::

že samo napajalc(soliden) stake 11 jurjev...

Doman ::

Meni je zelo ušeč ohisje Thermaltake xaser V damier v5000A, vendar stane 35 k
Zdej bi pa prosu ce ma kdo kak predlog za kako ohisje ki je podobno temu, ima tudi toliko ventilatorjev, plexi, neonke, pa LCD zaslon za merjenje temperature....


SP: zdej mam napajalnik 200W, pa me zanima ce bi mi comp lahka sploh delu ce bi prklopu use ventilatorje pa da bi delal use normalno... ker kak mesec dva ne mislim kupovat novega, ker bom že ta mesec dal 35k za kistro.

Doman ::

Sam tale kistra mi je tud usec pa se cena naj bi bla

TT V7000A XASER V WinGo črn + plexi 26.160 v mlacomu

http://www.thermaltake.com/xaserCase/Wi...

vase mnjenje...

Sami ::

Xenon XS je za 14k najboljše ohišje, imam ga sam in sem super zadovoljen. Zraven je 300W no-name napajalc, ki je super in mojemu frendu poganja isti sistem, ki ga imam v podpisu, drugače pa imam Enhance 300W8-)
Ohišje ima plexi steklo in zraven že 1 vent z modro led diodo, ohišje ima skupaj 5 dodatnih prostorov za 80mmX80mm vente, prostor za 8 diskov, 4 CD-ROM-e in 2 disketnika. Narejen je iz aluminija, zato je zelo lahek in odbija toploto.
V Eventusu ga prodajajo za 14k, sam pa sem ga kupil lani v Taipanu za 11k8-)

970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

SodVina ::

Tole Xenon XS ohisje je kar v redu, sam imam verzijo XB (isto, samo da je black), pa lahko recem, da je kar dobro za ta denar.

Ce pa kritiziram nasplosno, je pa precej iz tankega materiala, ki kolikor jaz vem, ni aluminij, ampak navaden "pleh", ki se kar dobro zvija, napajalnik pa itak ni bogsigavedi kaj, linije kar lepo nihajo, samo sej to pa itak pri vseh "levih" napajalnikih, ki pridejo z ohisjem. Za nenavit sistem bo dovolj, kaj vec pa...


Res pa je, da za ta denar je pa to verjetno najvec, kar lahko dobis. Poleg vsega, kar je povedal Sami, ima se front usb, konektorje za zvok, in se prostor, kamor lahko vgradis FireWire konektor

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SodVina ()

xylem ::

Zanima kako je s hrupom pri tem Xenon ohišju ?

lp

Bramac ^^ ::

Ja jz mam isto ohišje kot je na sliki (Xenon XS) pa dela v redu. Hrup pa toliko da se ga sliši. Bodo fantje bolj točno povedal.

lp

Sami ::

Hrup je seveda odvisen od glasnosti ventov...sej ti na skoraj vsakem ventu piše koliko glasnosti bo od njega...:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

fusionSPY ::

Tudi sam kupujem novo ohišje pa me zanima, če vredu Antec PlusView 1000AMG. Ga kdo ima in kakšne izkušnje ima z njim? Evo še slikca :

ddeben ::

fusionSPY: Sam posedujem to ohisje in morm rect de je super. Zrovn dobis 2 venta, ima tud protiprasni filter spredaj...Drgac, slabe lastnosti - hitro se opraska in pa kljub filtru, moras pucat ohisje vsak mesec. Drgac je pa dobr de lahk zaklenes obe stranici - no one can't get in>:D

Senzacionale ::

tudi jaz mislm menjat ohisje in napajalca.

je tale ohisje ok + zram bi vzel se lg 550w

http://www.thetechlounge.com/review.php...

Zgodovina sprememb…

SodVina ::

Xenon XB ima ventilator na napajalniku in ventilator na stranici precej glasen. Tko za informacijo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716192 (8231) Vlad Tepeš
»

Kateri poceni ohišje je tudi dobro???

Oddelek: Kaj kupiti
232093 (1556) billy
»

A bo tale napajalnik gnal system...

Oddelek: Kaj kupiti
101028 (780) mojcamaja
»

Temperatura AMD Athlon xp 3000 + box Barton ali je previsoka ??

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
201550 (1283) zile
»

Katero ohišje do 30000Sit

Oddelek: Kaj kupiti
201995 (1732) Xgeneration

Več podobnih tem