» »

Prijatelstvo?

Prijatelstvo?

LordWorm ::

Ze dolgo casa nisem uporabil glas ljudstva, zato sem se odlocu da pri tej dilemi povprasam vas.;) Zanima me vase mnenje oz se bolj kaj bi vi storili.
Situacija je pa taka.Imas sicer dost prijateljev, ampak nikoli jih ni prevec.Med njimi so trije s katerimi se imas velik za pogovort[zanimivi so na nek nacin] in imas neke skupne hobije, ki jih z ostalimi niti nimas.Ampak kokrkol se ze imate fajn, nekako cutis da te nimajo prou za prijatla.Zakaj je to tako ti ni jasno.
Zdej me pa zanima a bi vi naceloma rekli "ah bojo ze za kej dobri" ali bi rekli "adijo[frendov z masko nocem imet]"?

motorc ::

Js bi reku adijo oz. bi pustu da stvari na nek nacin ostanejo iste (mogoce bi mel malo manj stika z njimi - če so prjatli te bojo itaq poklical kje si kej). Probu bi pa tut kake nove prjatle pridobit, take brez "maske".
Aja, a te kej izkoriscajo (mislim keš pa to al pa kej podobnega?) Ce je to to, pol itaq ves kje si.
Nevem pac, po filing deli bos mel najbolj prav. Če razmislas o tem ni ponavad nc dobrga.

frenk ::

Garrett33: točno povej zakaj se ti zdi da nosijo masko...mogoče se ti pa samo preveč zdi:)

BigWhale ::

Ce cutis, da te nimajo za resnicnega kolega, potem

a) si paranoicen
b) imas prav

Nehaj jih klicat za ene par dni, pa bos videl kdaj te bo kdo poklical in kaj bo takrat.

Potem bo: 'Ej, jest nucam....' ali pa 'Kako si? S tabo vse ok?'

:)

LotoZgubitek ::

Ravnaj se po intuiciji!
Bolje en iskren prijatelj,kot pa množica lažnih!
Prijatelja najbolj spoznaš takrat,ko najmanj pričakuješ,zato poskusi kot je BigWhale rekel,ne kliči jih in videl boš kdo te bo pogrešal - ta te bo poklical in te vprašal kaj je s teboj,da te nič ni slišat!

Tic ::

Ja to velja za naožje frende ne pa za splošne. Jaz mam kolega k se vidva skori vsak dan, ce se 3 dni ne, se ze pokliceva kaj je.

Po drugi strani mam frende k se po 1 mesec ne slism, pa smo kolegi.
persona civitas ;>

cryptozaver ::

Treba je locit med prijatelji in kolegi. Po moji definiciji ima clovek v zivljenju 'cast' do samo nekaj prijateljev, medtem ko je kolegov dovolj.

Zakaj mas obcutek da te nimajo za prijatelja? Ce se nobenga nisi imel niti ne mores vedet kaj to pomeni, ali pa pricakujes prevec.

Kar se mene tice je prijateljski odnos neki kar si mora clovek zasluzit in varovat. Je celo nekaj vec kot recimo vez med moskim in zensko kjer gre za veliko egoizma in taktiziranja. Med prijatelji tega ni. Predstavljajte si. Prijatelj ti zaupa, verjame, odpusca, te tolerira ne tezi, ni ljubosumen te steka in ti privosci kar najvec zabave zensk...

Zal se je meni zgodilo da sem zgubil enega.

Redkvica ::

Nekje sem prebrala, da prijateljev ne dobiš, ampak prijatelj postaneš. Seveda pa enim ljudem si lahko prijatelj, pri drugh pa se to ne obnese. Menim, da tako od kolegov kot od sploh vseh ljudi, s katerimi se prostovoljno družiš, smeš pričakovati korekten in pošten odnos ali pa se z njimi pač ne družiš. Da pa jim boš prijatelj, pa se ti sam odločiš.

Bob Rock ::

Pomoje da ti niso pravi prijatli, ker ce bi ti bli, ne bi niti pomislo na to, kar napiso.

LordWorm ::

"Prijatelja najbolj spoznaš takrat,ko najmanj pričakuješ,zato poskusi kot je BigWhale rekel,ne kliči jih in videl boš kdo te bo pogrešal"
V bistvu me klicejo kdaj, sam to bolj zato ker sem koristen[mam adsl ipd] in ker jim je kul da imajo v druzbi nekoga ki ga z veseljem jebejo u glavo.:|

"Pomoje da ti niso pravi prijatli, ker ce bi ti bli, ne bi niti pomislo na to, kar napiso."
Jep, ko se pa se spomnim kako si eden od njih ni uzel 10min zame v celem tednu ko bi si kumot lahko mi kr slabo rata.[sam neki bi na svojem rac. sprobu]

"Zakaj mas obcutek da te nimajo za prijatelja? Ce se nobenga nisi imel niti ne mores vedet kaj to pomeni, ali pa pricakujes prevec."
V prvem postu sem napisu da imam prave prijatelje brez maske, samo da pac prijatlov ni nikol prevec.

Prijatelj, kolega?Ja mi smo ze bili prijatelji, zdej smo bolj kolegi, ampak zdej pa res nevem zakaj bi se z njimi druzil.

"Js bi reku adijo oz. bi pustu da stvari na nek nacin ostanejo iste (mogoce bi mel malo manj stika z njimi"
Tocno to bom naredu.Brezveze neke scene zganjat, samo oddalil se bom in gotovo.

Kot ste ze omenili sam res najbolje ves oz presodis take stvari, a klub temu velik hvala vsem:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

posojanje denarja prijatelju... če se napiše na papir, velja kaj? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11114114 (4929) bambam20
»

Gorivo izračun

Oddelek: Na cesti
419744 (7603) šernk
»

KAKO naj dobim punco? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
599723 (7010) Karaya 52
»

Kako reagirate glede SPAMa ????

Oddelek: Omrežja in internet
152477 (2076) pivmik

Več podobnih tem