» »

Manhunt

Manhunt

Clone ::

Zanima me če je že kdo igral igro Manhunt in kakšna se mu zdi?

Paramedic ::

Sem jo imel in malo igral, ampak me ni v ničemer navdušila. Sem pa našel potem The Suffering, ta je malo podobna, ampak dost bolj kul in igralna.

Sami ::

Sem jo probal, ampak me tudi ni posebej presenetila.:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

R33D3M33R ::

Jaz jo zdaj igram, zanima me koliko scen je, ker je postala svinjsko težka, sedaj sem pri 15.
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

Mirč ::

kak si naredo ono v zaporu ko jih nonstop mece ven pri 1 luknji mislim da je 12 soba

R33D3M33R ::

Aja, ko skozi luknjo s stropa padajo? Kje te zanima začetek al bolj proti koncu. Na začetku tak se samo v celico skriješ in po steni rukneš, da te slišijo in te pridejo iskat. Pol ko je pa eden osamljen ga pa ubiješ (jaz to delam postopoma in direkt čistim :-), no če te pa vidijo pa lavfaš polne okoli in okoli, 1x te zgubijo 100%. Pol ko pa si v zgornjem nadstropju se pa samo za kavče skrivaš in streljaš...
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

aljaz-selmer ::

Naložil sem si Manhunt, ampak v igri ne morem uporabljati miške, da bi obračal lik. V meniju miška dela.

iLichu ::

manhun spada med najboljše stealth igre :D vsaj zame,ni boljsga obcutka da se enemu prikrades za hrbet in mu razpres glavo s pajsarom :D

davco ::

Ka ta igra je res v večina državah prepovedana ?

destroyer2k ::

davco

V večini ni propovedana meni se zdi da v Veliki Britaniji in Avstraliji je prepovedana samo.

laught ::

Enka je kr ok, še bolj brutalna ko 2jka.tak da sploh ne razumem zakaj so 2jko skoraj vsepovsod prepovedli, če z enko ni blo nekih problemov?

iLichu ::

Ja sam če si odstranil tist filter,je bil isto nasiln k prvi del :) sam ne bi vedu zakaj so prepovedal dvojko :/

Berserker ::

Ma ful so cenzurilari dvojko npr. na wii so tiste 3 stopenske napade prekrili z rdeco prozorno barvo, tak da se je bolj malo vidlo, kak človeka kolješ. Na ps2 je kolega igral. par misij so izpustli, ker naj bi ble preveč brutalne, zadnjo orožije ni motorka ampak lopata, tak se mi zdi no.

Zgodovina sprememb…

iLichu ::

kokr vem,se da na pspju nekak odstranit tisto "cenzuro" in pol se vse lepo vidi :)

laught ::

eh ne 2jka je kuj neke, maš par novih orožij(klešče, lopato,inekcijo...).sn igral na ps2 pa ni nobene cenzure.pa tut motorke ni not na žalost:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: laught ()

legice ::

Jaz jo zdaj igram, zanima me koliko scen je, ker je postala svinjsko težka, sedaj sem pri 15.

ne vem kok jih je ampak kr neki jih je.btw če se spomnš posnetkov neke svinje,ko pride spet do te teme,boš vedu da bo kmav konc in ja pol je sam še težja(zadni dve sta moreči in cviknu boš pr zadni,sam nm pa povedu kdaj>:D)

legice ::

Ka ta igra je res v večina državah prepovedana ?

ja,ker je pač nenormalno kruta za igro,sej to je itak rockstar naredu,tko da ni čudn:P

legice ::

eh ne 2jka je kuj neke, maš par novih orožij(klešče, lopato,inekcijo...).sn igral na ps2 pa ni nobene cenzure.pa tut motorke ni not na žalost:(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: legice ()

iLichu ::

sam tist prasic me je čist presral lol :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najbolj pričakovane igre (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
15815282 (4942) oo7
»

ANTICEFUR3 SLOVENSKA IGRICA

Oddelek: Igre
132840 (1877) Netrunner
»

Gears of War problem

Oddelek: Igre
181522 (1356) opeter
»

Mercenaries 2: World in Flames

Oddelek: Igre
411694 (1025) laught
»

CoD III

Oddelek: Igre
131344 (809) luluzer

Več podobnih tem