» »

HDD bi kupil, pa nevem katerega!?

HDD bi kupil, pa nevem katerega!?

R@C@ ::

bla, bla, bla..........vem da ste že stokrat povedal, sam topica ni več, tko da če bi imel kdo voljo povedati kateri HDD bi bil vreden nakupa ta trenutek. Rabim pa vsaj 30GB raje več.

Še bolje bi pa bilo če bi zvedel kam naj ga grem kupit!

L.P.

SkIDiver ::

Mislm da najbolj bo IBM. Kam boš šel pa kupt pa najbolj da mal pogledaš po netu po cenikih. Al pa v trgovino poklič pa vpraši za ceno.

Muflon1 ::

Western Digital 40 GB ATA100 7200 obratov.

PCX Computers
Stran za ljubitelje skuterjev http://runnerklub.20m.com

Hojne ::

IBM Ericsson 40Gb je zakon. Mam 4 komade, dva v RAID0 ostala dva pa posebej. Leti kot strela. V Avstriji so po 38-40k SIT.>:D

R@C@ ::

Hojne dragi moj, če mi boš našel še štacuno prelepo avstrijsko (LINK) ali pa mi poveš za pot si pa hut k strela.
Sem hotel danes kupiti dotični HDD, ki je v akciji pri megahitu za 49.000.

ChiefThunder ::

Kup IBM, če je res 40gb sam 40k, pol pa sploh.
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

Sumak ::

ja to bi pa tud mene zanima v kateri stacuni je 40GB IBMov disk 40 kosov... bi se toplo priporocal za smer ali link...
Oh my God! They KILLED Ke... ahmm... Kenny?

ferjan ::

tudi mene zanima.

:\

OZZY ::

Jest si bom v essediju nabavu quantum fireball as 40 gb 7200 rpm za okoli 330000 lir. Pa eno abit kt7a platko. Pol bom pa prešvercu.
Go with the flow.

M@re ::

Definitivno IBM, DTLA, ATA 100, 7200, 30 GB (45 GB raje ne ker se šušlja, da neki zajebavajo)
Ja pa preden ga greš v štacuno kupt, poglej v kakšen oglasnik, ker čist novega lahko dobiš za pa čukov manj (to napako sem tud sam naredu)!
Če pa boš že novga kupu, pa pejt k Mlacomu
..:Do, or do not. There is no try:..

Hojne ::

Ja mate jih pri npr. Birgu sam za 49k je že skoraj pri nas boljše kupit, ker je v Avstrijo treba še po davek nazaj (2x pot in šele po davku si na 40k) tako, da se po enga ne splača tam kupovat. Načelo je tako več ko kupiš več prišparaš:D.
Pa še to DTLA so prejšnja serija, ti ta novi IC35... (sem lastnik 4kom.) so zboljšani modeli, tišji, 5-10% hitrejši.

elfin ::

Jaz pa sem kupil Fujitsuje 40 giga, dva komada, nameravam ju v RAID povezat. In so ful tihi tud. :D

cekr ::

Kupi Ei yu 3222 ima 3 obrate na uro, deluje pa na vinto, ne potrebuje nobenega napajanja. Zelo ekonomičen.
Je zelo podoben modelu od firme Rudi Čajevec BB 1111, samo da ta deluje na pedala.

Anonimnez ::

Anon Anonimnez
http://www.mobisux.com

levvvis ::

Prva liga ANONIMNEŽ ampak drugič kar link užgi, ker se mi ne da copy/paste:P

R@C@ ::

Dam raje jurja več pa IBM-ja vzamem, Trenutno mam quantuma, pa poleg tega da je glasen tud pretirano hiter ni.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup HD za RAID 0

Oddelek: Kaj kupiti
162346 (1920) Leo
»

Kera grafična je bolš?

Oddelek: Kaj kupiti
462644 (2038) _Mortal_
»

Ker disk (5400 al 7200rpm)

Oddelek: Kaj kupiti
181481 (1163) Trdi
»

Kateri Disk?

Oddelek: Kaj kupiti
181757 (1464) Quake
»

Kateri disk?

Oddelek: Kaj kupiti
111269 (1149) Matek

Več podobnih tem