» »

Kaj pomeni connection was accepted on ip xxx.xxx.xxx.xxx sent hello but no answer was given !?? na ed test?

Kaj pomeni connection was accepted on ip xxx.xxx.xxx.xxx sent hello but no answer was given !?? na ed test?

Putimir ::

Kar naenkrat sem začel dobivat LowID na muli, čeprav na ruterju nisem nič kaj spreminjal...
Do nedavnega ja bilo vse ok, (edonkey conn test mi je veselo pravil con succesful, your id ...bla bla, zdej pa: connection was accepted on ip xxx.xxx.xxx.xxx sent hello but no answer was given !??). Na guglu nism najdu nč kaj pamentega o tem, samo nekaj v zvezi z blokiranjem ISP-jev...
Aja, osnovni info:
SIOL ADSL, ruter, hide NAT, static NAT za 4662/tcp, 4762/udp na notranjo mule mašino...

Any thoughts?

jur

Phoebus ::

ja čist normalno. Na tvojo mulo se tudi drugi konektajo, to je p2p network. To pomeni da je program od enga reku "yo , neki bi loadal", tvoj program nazaj "živjo! kaj hočeš?" , un je pa obmolknil- lahko ga je v tistem trenutku ugasnlo, lahko ima buggy klienta, lahko pa imaš ti buggy klienta ki ne zna naprej več nič slišat :)

Putimir ::

Ja valda, ja....
In to mi je Mula kr naenkrat ratala buggy, kr iz neba? Poleg tega "...donkey connection test" ni klient, ampak točno to kar se imenuje: test povezav....

anyone else perhaps, z bolj tehtno razlago ;) ?

Putimir ::

No, mal se bom posul s pepelom ;) , in sicer:
kot kaže je kriv Cisco-ov IDS, firewall, CBAC, audit ali kakorkol ga že imenujejo; ob vklopu na zunanji interfce, direction se začnejo poajvljat signature-i 1107, in če imaš nastavljen default action drop al kaj podobnega, potem to zgleda on mal reže...

Se prav, beware Cisco users ;)))

jur


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Intel Q9xxx, E8xxx

Oddelek: Strojna oprema
171736 (1736) Dr_M
»

HD2600xxx, HD2400xxx

Oddelek: Strojna oprema
273027 (1987) Klemzz
»

Vendarle domene .xxx

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
185631 (4461) ender
»

Plača XXX.XXX SIT??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7833286 (31033) pelican
»

XXX

Oddelek: Omrežja in internet
112741 (2372) Jeronimo

Več podobnih tem