» »

BRIDGE.dll

BRIDGE.dll

kobe ::

Ali mi lahko kdo pomaga glede te datoteke? In sicer vedno ko prižgem računalnik se mi prikaže sporočilo, da navedenega modula ni mogoče najti, ki se pa nahaja v C:\windows\downloadedprogram files\bridge.dll in se bi rad znebil tega sporočila.
Možno je to, da sem imel kakšn program iz neta, ki sm ga pa narobe zbrisal in me zato zdej opozarja. Pomoč!!!

Imam pa še en problem in sicer gra za gumbe za hitri zagon in ko jih nastavim mi ob ponovnem zagonu računalnika zginejo!


Hvala vam za pomoč!!
Lp

Gwanaroth ::

Lights often keep secret hypnosis..

kobe ::

jest sm to probu pa mi še vedno javlja da je nekaj narobe in da ne najde te datoteke ozioma modula.

Lp

jabba ::

Sam sem imel podoben problem. Z računalnika sem odstranjeval Spyware(Ad -aware6.0). Program je odstranil tudi nek program(?). Od takrat se mi pri vklopu računalnika ponavlja ta napaka. Najbolj me je motil zvok "plink" ob vklopu računalnika. ;((
Rešil tako: Greš na Windows Start tipko, nato klikneš Zaženi (Run), vpišeš "regedit". Odpre se ti urejevalnik registra, tu poiščeš mapo:
HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Run' in na desni strani izbereš bridge.dll (C:\ Windows\Downloaded Program files\bridge.dll) in ga enostavno izbrišeš....
Meni vse deluje O.K. vsaj zaenkrat....:)
Rock`N` Roll


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DirectX - an internal error occured

Oddelek: Pomoč in nasveti
8545 (496) amigo_no1
»

Napaka v modulu MSHTML.dll

Oddelek: Operacijski sistemi
5801 (729) #000000
»

AGE 3(in direct 3d)

Oddelek: Pomoč in nasveti
9907 (740) matjash
»

icm32.dll in FM 2005

Oddelek: Igre
81762 (1639) Predator
»

Nvu 0.1

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
82956 (2956) BSD-jas

Več podobnih tem