» »

Skripta za prijavo.

Skripta za prijavo.

joghi ::

opet ja.
Tema je sledeča. Rad bi postavo na stran recimo skripto, ki bi mi napisala ime, ali pa priimek, ali pa kar oboje. Finta je samo v tem da se uporabnik mora prijaviti ko pride recimo na delo. Tako kot je to recimo na radiu.
Tenutno je z vami Nevem nejc toti, Pa on gre pa pride drugi in se spet prijavi pod svojim imenom in to skripta posreduje na stran in to tam prikaze. Ima kdo kako zamisel. Jaz sem laik v tem. :8) :8)

rokpok ::

A hočeš da ti program napišemo 8-O ? Predlagam PHP.

Lp
Rad bi bil pingvin.

joghi ::

nop.
Program ze imam vendar. LAik :)

web queen ::

in zakaj si pol prosu, ce ti kdo pove kako to narest, ce ze imas program...
;(
ti imas skripto pa bi jo rad samo postavil al kaj? uploadi jo na server...
ne resno, ne razumem kaj hocs :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: web queen ()

rokpok ::

;((
Rad bi bil pingvin.

rokpok ::

Kaj za >:D (vraga) pa sploh hočeš?
Rad bi bil pingvin.

dr_gee ::

Citat: "Finta je samo v tem da se uporabnik mora prijaviti ko pride recimo na delo."
A bi ti rad skripto malo spremenil ali kaj?

joghi ::

koncno hvala.
Ne skripte sploh nimam se. Imam program skripte pa ne.
In to je vse moj problem :(

dr_gee ::

A imaš ti kak program za urejanje kode in zdaj bi v njem rad skripto napisal?? :|
Why my mouse doesnt work in DOS?

pivmik ::

Kakšen program imaš?
LP, Gregor GRE^

Tody ::

Hmm lej... če maš obrat, podjetje pač neko delavnico in bi rad beležil kdaj gredo delavci prihajajo not in ven raje pokliči kako podjetje in naj ti prodajo kak "profesionalni" sistem ki bo z pomočjo čip kartic in čitalca beležu odhode in prihode na drugi strani pa ti izpljune vse kdaj in so prišli in zakaj oz kdaj so odšli.... Ker da se bo vsak logiral notri z svojim geslom in potem zapru aplikacijo pa popomoti še kej sesul bla bla bla ....

joghi ::

Lejka kaksen program imam. Imam frontpage, dreamweaver, coffecup html. php editor.

To ka si napisal je cist v redu. Ampak jaz to rabim zato da bo ime tistege ki je trenutno tam, da se prikaze na internetni strani. Torej ce bi naredil tako kot si mi ti napisal nebi bilo nobenega problema. Das na cip kartice in preko racunalnika zrihtas tako da ti avtomatski update ime recimo tistega ki je trenutno tam. Zdaj pa Bi rabo preprosto skripto po moznosti v PHP. da bi uporabnik se vsel za racunalnik bi sel na domaco stran (www.xxxxxxxx.com/uporabnik.php) recimo pa bi se tam prijavil oz. vpisal svoje ime in to ime bi se pokazalo na spletni strani. Meni se sploh ne zdi zapleteno, ampak nisem pa se izkuseni z skriptami in pisanjem le teh. Ker si ne morem najt casa da bi se sputsto not v to in zacel studirat to. Ampak enega lepega dneva bo treba ker drugace na gre.

pivmik ::

MA za takšno specifično stvar boš mogu kar sam naredit.
Neoben ne bo tukaj namesto tebe to delal.
LP, Gregor GRE^


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

[php] preverjanje online uporabnikov

Oddelek: Programiranje
262033 (1689) cobrica
»

Spam boti

Oddelek: Izdelava spletišč
142138 (1821) Trdi
»

Php problemi...

Oddelek: Izdelava spletišč
6992 (884) Poletnik
»

Kako omejiti dostop do URL-ja datoteke z geslom

Oddelek: Izdelava spletišč
61237 (1129) McAjvar
»

Kaksno skripto uporablja SloTech za cel site

Oddelek: Slo-Tech
201609 (1304) Tomi

Več podobnih tem